Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mati_not_sus


Mati_not_sus
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...Mati_not_sus
Nick Administratora, który banował: ...Alicjja
Kiedy to się stało?: ...wczoraj około 17:30
Opis sytuacji: ...pisze na chacie ludziom o tym jak dostałem ostatnio bana i nagle bum dostaje bana aż na 4 dni
Screen bana: ... nie mam screenów bo nie mialem kiedy zrobic jak nagle nie wiadomo czemu dostalem bana

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak opowiadałeś za co dostałeś bana, pisząc znowu dokładnie to samo co ostatnio. Znowu obraziłeś administrację za to też dostałeś bana.
Do odrzucenia. 

  • Superka 3

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, czekamy na twoją wypowiedź a propo tego twojego apsurdalnego bana @Alicja

 

 

przepraszam bardzo ale zacenzurowalem jedyne słowo które moglo kogos obrazic wiec żądam skrócenia albo usunęcia kary . pozdrawiam UŻYTKOWNIKÓW realcraft.pl

 

Połączono posty.//jipsyy

  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mati_not_sus napisał:

przepraszam bardzo ale zacenzurowalem jedyne słowo które moglo kogos obrazic wiec żądam skrócenia albo usunęcia kary . pozdrawiam UŻYTKOWNIKÓW realcraft.pl

Pisząc np takie coś jak"j.... Administracje" jest to nadal obraza administracji 

Pamiętaj że za cenzurowane słowo to nadal wulgaryzm 

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosilem kolege by mi dzialke sprawidzil skoro mam bana i zamiast skrzynek i lejów jest obs a zamiast trzciny zielona glina i zniknely mi zwierzatka co robic

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic.//jipsyy

Edytowane przez jipsyy
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...