Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

__Chanhee__ - odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: __Chanhee__
Nick Administratora, który banował: Alicjja
Kiedy to się stało?: 17.02.2022 około godziny 1:40 jakoś tak
Opis sytuacji: A więc story time. Wykryto u mnie mapkę XaerosWorldMap, o której istnieniu dowiedziałam się dopiero teraz. Generalnie grałam w tamtym roku gdzieś mniej więcej pod koniec 2021 ze znajomymi na serwerze gdzie podrzucili mi paczkę modyfikacji w folderze i powiedzieli, że mam ją pobrać(nie przeglądałam co tam jest po prostu ją pobrałam i tyle). Na poprzedniej edycji grałam na nicku Xathanel gdzie generalnie pod koniec edycji nie wchodziłam praktycznie na serwer(szkoła, egzaminy studia i praca robią swoje). Ogólnie to serwer gdzie miałam grać nie działał mi a data ostatniej modyfikacji tej mapy posiada datę 17.11.2021.

image.thumb.png.4e5932a5777bd58d5170408f12a41a75.png

Na przeglądanych przez Alicję skrinach można było w sumie też zobaczyć, że jej nie używam nawet na rc (a mam dość dużo skrinów bo ponad 1000 i obejmowały one nawet daty tej modyfikacji). Tak czy siak nie odpalałam jej ani razu(bo nawet nie wiedziałam, że ją mam) Na rc nigdy wcześniej nie byłam karana za niedozwolone modyfikacje a ci co mnie znają wiedzą, że ja ani nie czituje ani nie chodzę na pvp się bić ani nic(nawet po zwierzęta nie chodzę bo po co skoro można je kupić). Po sprawdzaniu Alicja powiadomiła mnie dopiero co posiada dana mapka i uświadomiła mnie, że jest ona czitem. Jednakże jestem uczciwym graczem byłam dopiero drugi raz sprawdzana a gram tu od października 2020 roku. Za pierwszym razem Less_Than3 nic u mnie nie wykrył.

Rozumiem, że mapa jest czitem ale prosiłabym o skrócenie bana oraz o nieusuwanie działki ponieważ bardzo mi na niej zależy. Pozdrawiam cieplutko czancze.
Screen bana: image.thumb.png.22bdaf777d810a032f4d2ff5f25abb2b.png

 

Edytowane przez __Chanhee__ - odwołanie
dopisałam zdanie
  • Superka 4
  • Przytulas 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na nie co do skrócenia kary. 

Ale za pozostawieniem działki,przykładem jest @Szynalkaktóra po logoucie do tej pory nie straciła działki ani statystyk, więc imo sprawiedliwe będzie to że też nie stracisz działaczki 

Pozdrawiam 

 

Edytowane przez kamileq27
  • Superka 2
  • Dislike 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, bartek dobrze napisał...

 

Co do dzialki i skrócenia to tak... 

 

1.Myślę że powinien być ub a nie skrócenie 

 

2. Działki adm nie powinni usuwać tak jak napisał kamileq, ponieważ kiedy szynakla wyszla z serwera podczas sprawdzania działka nie zostala usunięta więc w przypadku czani też nie powinna bo jak dla mnie ban jest całkowicie nie sluszny

 

 

  • Superka 3
  • Thinking 1
  • Nie ośmieszaj się 2

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 

Ban jest nie słuszny bo "cheaty" nie były używane na tej i na tam tej edycji 

A co do "usunięcia działki" nie można zrobić tak jak u szynalka jest napisany wniosek do zarządu serwera i jakby szynalka i czani nie straciły by działek administracja nie mogłaby już nikomu ich usuwać bo jakaś sprawiedliwość na serwerze musi być 

  • Superka 2
  • Dislike 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD pal gumę, „ktoś mi podrzucił plik który bezmyślnie zainstalowałam i nagle okazało się ze jest to niedozwolony plik” jakby @__Chanhee__ - odwołanie twoje tłumaczenia - im nowsze tym bardziej śmieszne są. Oczywiście, że na nie jakby co to za tłumaczenie, że ktoś mi coś podrzucił a ja nie wiedziałam, że jest to niedozwolone

  • Superka 1
  • Like 1
  • Nie ośmieszaj się 2
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też dostałem bana za posiadanie jakiegoś pliku w koszu, o którego istnieniu kompletnie zapomniałem i też pisałem odwołanie i nie zaakceptowali a działkę i tak usunęli. Jak zwykle ban za nic. Jestem na tak.

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej widzę, że dużo osób przytacza tu moją sytuację, więc wypowiem się w tej sprawie.

Co do bana jestem neutral ponieważ tak jak pisze w regulaminie serwera od punktu 13.4, nie można posiadać niedozwolonych modyfikacji a to że ktoś nie sprawdził co pobiera to już nie wina administracji.

Jest tu mowa o sprawiedliwości i podawanie mnie jako przykładu czego nie rozumiem, gdyż są to dwie różne sytuacje ponieważ tutaj cheaty  zostały znalezione, a u mnie to był logout. Nie z mojej winy ale to już wyjaśniałam u siebie, że nie posiadam i nie posiadałam w tamtym momencie cheatów (chociaż nie dano mi tego udowodnić). Osoba, u której wykryto cheaty ma nie ponieść żadnych konsekwencji czyli mowa tu o nieprzestrzeganiu regulaminu serwera. U mnie cheaty nie zostały wykryte, z resztą nadal nie mam nic przeciwko, aby mnie sprawdzić pod tym względem i dostałam bana za logout oraz poniosłam tego konsekwencje. Co do zbanowanej osoby, nie mam nic ale jeżeli mówimy o sprawiedliwości to ban jest jak najbardziej słuszny, mimo, że ponoć tego nie używała ale jednak posiadała. Tłumaczyła się, że nie wiedziała więc teoretycznie nie z jej winy ale tutaj podobna sytuacja do mnie gdzie nie z mojej winy mnie wyrzuciło, ale poniosłam konsekwencje. 

Edytowane przez Szynalka
Mała poprawka
  • Superka 2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Szynalka napisał:

Okej widzę, że dużo osób przytacza tu moją sytuację, więc wypowiem się w tej sprawie.

Co do bana jestem neutral ponieważ tak jak pisze w regulaminie serwera od punktu 13.4, nie można posiadać niedozwolonych modyfikacji a to że ktoś nie sprawdził co pobiera to już nie wina administracji.

Jest tu mowa o sprawiedliwości i podawanie mnie jako przykładu czego nie rozumiem, gdyż są to dwie różne sytuacje ponieważ tutaj cheaty  zostały znalezione, a u mnie to był logout. Nie z mojej winy ale to już wyjaśniałam u siebie, że nie posiadam i nie posiadałam w tamtym momencie cheatów (chociaż nie dano mi tego udowodnić). Osoba, u której wykryto cheaty ma nie ponieść żadnych konsekwencji czyli mowa tu o nieprzestrzeganiu regulaminu serwera. U mnie cheaty nie zostały wykryte, z resztą nadal nie mam nic przeciwko, aby mnie sprawdzić pod tym względem i dostałam bana za logout oraz poniosłam tego konsekwencje. Co do zbanowanej osoby, nie mam nic ale jeżeli mówimy o sprawiedliwości to ban jest jak najbardziej słuszny, mimo, że ponoć tego nie używała ale jednak posiadała. Tłumaczyła się, że nie wiedziała więc teoretycznie nie z jej winy ale tutaj podobna sytuacja do mnie gdzie nie z mojej winy mnie wyrzuciło, ale poniosłam konsekwencje. 

Nie chce się kłócić ale napisze cos na szybko 😛

 

Więc ban za logout jak i ban za cheaty jest to praktycznie to samo i administracja ma prawo a nawet musi usunąć ci działkę i resztę rzeczy tutaj czani usunęli działkę za cheaty a tobie usunęli tylko połowę stanu konta więc myślę że to nie są poniesione konsekwencje 

Z tego co wiemy jak mamy cheaty nie używane kilka miesięcy czy tam np rok administracja zaakceptuję odwołanie tak jak u różnych osób 

Myślę że tłumaczenie się ze tobie nic nie znaleźli nie zwalnia Cię od nie poniesienia kary 

A propo jak mieli coś wykryć jak nawet nie było takiej możliwości 

Mogłaś np szybko przełączyć się na drugi komputer czy zrobić co innego

 

Nadal na tak 

Edytowane przez dominik585
  • Like 1
  • Haha 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dominik585 napisał:

Nie chce się kłócić ale napisze cos na szybko 😛

 

Więc ban za logout jak i ban za cheaty jest to praktycznie to samo i administracja ma prawo a nawet musi usunąć ci działkę i resztę rzeczy tutaj czani usunęli działkę za cheaty a tobie usunęli tylko połowę stanu konta więc myślę że to nie są poniesione konsekwencje 

Z tego co wiemy jak mamy cheaty nie używane kilka miesięcy czy tam np rok administracja zaakceptuję odwołanie tak jak u różnych osób 

Myślę że tłumaczenie się ze tobie nic nie znaleźli nie zwalnia Cię od nie poniesienia kary 

A propo jak mieli coś wykryć jak nawet nie było takiej możliwości 

Mogłaś np szybko przełączyć się na drugi komputer czy zrobić co innego

 

Nadal na tak 

Blagam cie a wlasciwie cala wasza bande skonczcie juz... uczepiliscie sie tego jedno watku szynalki niesamowicie.

Skoro zostala ona lzej potraktowana to decyzja zarzadu ktora podjeli z jakiegos powodu, wiec naprawde szukanie "sprawiedliwosci" w taki sposob jest durne. Wspomniales cos pod koniec o mozliwym przelaczeniu komputera.... no prosze cie nie rob se zartow.

 

..co do chanche, wydaje mi sie ze jest to w miare wytlumaczone przez chlopakow dlaczego by skrocic tego bana i mysle ze skoro jest to 1 ban to nikt nie powinien ci usunac dzialki, jak juz to pokiwac tylko palcem ze zrobilas zle, jestem za.

Edytowane przez JameSoon
  • Superka 3
  • Thinking 3

pvp pkt rc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 Widzę, że dużo jest tu nieścisłości i pomówień, więc się wypowiem.  Co do samego bana- bardzo nieodpowiedzialne jest instalowanie czegoś co 'podrzucili mi znajomi', bez wcześniejszego zapoznania się z zawartością, bo tak naprawdę w tych plikach mogło być wszystko. Co do tego, że bany za posiadanie niedozwolonych modyfikacji są 'absurdalne', to się totalnie nie zgadzam. Posiadając takie rzeczy na komputerze, gracz może to odpalić w KAŻDYM możliwym momencie, więc banowanie za posiadanie takich rzeczy na komputerze jest po prostu formą zapobiegania sytuacjom, w których gracze szkodzą rozgrywce innych, uczciwych graczy. Gdybyśmy banowali tylko za używanie modyfikacji, czas sprawdzania ze średniej ok 25-30 minut przedłużyłby się do co najmniej godziny, bo jest to po prostu zbyt czasochłonne. Co do zmian wprowadzonych w zakresie sprawdzania, Alicja zrobiła wszystko jak najbardziej zgodnie z regulaminem, 17 listopada to była poprzednia edycja, więc wcale to tak dawno nie było. Dodatkowo argument 'To jest jej pierwszy ban za cheaty' jest po prostu bez sensu, w takim przypadku każdy gracz z pierwszą karą za niedozwolone modyfikacje miałby bana przez jeden, góra dwa dni, a to totalnie mija się z celem. Co do tego, że Szynalka nie miała usuniętej działki, jest to zwyczajnie niedopatrzenie ze strony administracji, po prostu ktoś zapomniał jej usunąć, co przy takiej ilości banów za cheaty się zdarza i tyle.

Do odrzucenia

  • Superka 3
  • Haha 2
  • Nie ośmieszaj się 1

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za skróceniem bana do 1, max 2 dni bo skoro cheaty nie byly uzywane no to za co ban, no ja tez mam makro na kompie ale go nie uzywam no i co zbanowali mnie za to nie. ale jeśli jakis admin bedzie tu to mam pytanie, dostalem wczoraj bana za to ze opisalem sytuacje z mojego ostatniego bana i za to mam 4 dni bana, więc no nawet nie mam z tego screenów bo zostalem zbanowany tak o z dupy przez Alicjja pozdrawiam

  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...