Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Oskaritto
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: ...KosTureq
Nick Administratora, który banował: ...Alicjja
Kiedy to się stało?: ...17.02.2022.   00;07
Opis sytuacji: ...zostalem sprawdzany prze administratora serwera Alicjja poniewaz ze mialem,bana na teamspeaku3 z przyczyn niewiadomych [powód]oszukiwanie systemu blokad

poniewaz ze mam slaby komputer jak przeszedlem na pulpit zeby wejsc na teamspaka wyskoczym mi blue screen i wszstkie strony,aplikacje,gry w tle zostaly wylącznone i tak mam bana za logout cheaty na teamspaku serwera minecraft ;realcraft.pl bylem bardzo dawno temu wiec niewiem dlaczego dostalem bana krótki opis bieglem do kolegi na pvp który byl na drzewkarce i próbowalismy zabic diaxa zrzucajac go z drzewkarki
Screen bana: ...2022-02-17_00.png

 

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem próbowaliście mnie zrzucić i zauważyłem jak nienaturalnie szybko zacząłeś biegać po drzewkarce,więc postanowiłem pomoc w likwidacji cheaterow i cie zgłosiłem. 

Po za tym brak dowodów,że pojawił ci się blue screen oraz że masz bana na tsie

Ban nadany słusznie. 

Do odrzucenia 

  • Superka 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kamileq wiesz ze jak jestes na drzewkarce i zaczniesz szybko klikac spacie to szybciej biegasz po schodach zapytaj sie eliteq albo kogo kolwiek np domnix_ ze to tak dziala bana na ts,e niemusze wysylac ss a blue screen niezrobie tego ss,a bo sie nieda

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Oskaritto napisał:

a kamileq wiesz ze jak jestes na drzewkarce i zaczniesz szybko klikac spacie to szybciej biegasz po schodach zapytaj sie eliteq albo kogo kolwiek np domnix_ ze to tak dziala bana na ts,e niemusze wysylac ss a blue screen niezrobie tego ss,a bo sie nieda

 

 

Wiem wiem ale latałeś szybko nie tylko na drzewkarce. 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Oskaritto napisał:

XDDDDDDD bo jestes moze gównem i bym cie rozwalil skurzanym setem z dobrym mieczem i u ciebie wszytsko w spowolnionym czasie

 

 

 

Nie płacz już Maciusiu proszę... 

Skoro jesteś takim koxem to czemu mnie nie rozwaliłeś? 😪😪😪

Nadal jestem na nie 

Edytowane przez kamileq27
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...