Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Zmniejszenie beczek na pvp i usunięcie z nich lawy


dominik585

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): ...dominik585 
Propozycja dotyczy (tytuł): ...zmniejszenie beczek na pvp i usunięcie z nich lawy

Opis propozycji: ...więc tak 

Z tego co wiemy propozycja napisana przez @___ została zaakceptowana żeby "zmniejszyć beczki lub pozwolić na ucieczkę perłami" co zostało zrobione? 

Otóż perly zostały tylko zablokowane w beczkach a beczki są takie same XD 

Ja rozumiem ale tak trudno zmniejszyć beczki? Bo wydaje mi się że nawet bez komend jest to bardzo łatwe

A druga rzecz to usunięcie lawy z beczek otóż dajmy przykład 

Idziesz z kimś 1vs1 do beczki wiesz ze juz nie uciekniesz więc podchodzisz na koxie do lawy i palisz wszystkie rzeczy żeby drugi gracz nie miał 

Ja rozumiem ale gracz który go zabije tylko się na męczy i nic nie zyska 

 

Nie mogę nic tu więcej dodać

 

Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji (tylko plis przez @krzyychu bo oldmancats nie chce tego zrobić) 

 

Ale no i tak nic nie robicie na tym forum a no i tak są na nim pustki XD... 

 

 

 

Zapomniałem jeszcze dodać że perłami nie da się uciec z beczki jedynie można trójzębem wylecieć w górę i rzucić perłę co jest trudne 

Ale z tego co wiemy oldmancats od razu odrzuci takie coś bo przecież nikt nie może uciec z beczki nawet jak robią ci 5vs1 XD 

Dodatkowe SS'y: ...Nie trzeba 

Edytowane przez dominik585
Troszkę dodatków
  • Superka 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak bardo dobra propozycja 

Aczkolwiek tak jak dobrze zauważyłeś old nie chce się nic robić. 

Tyle propozycji zostało zaakceptowanych a większość nie została wprowadzona w serwer 

  • Superka 3
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamileq27 napisał:

Aczkolwiek tak jak dobrze zauważyłeś old nie chce się nic robić. 

Tyle propozycji zostało zaakceptowanych a większość nie została wprowadzona w serwer 

Troszkę źle zrozumiałeś 

Chodziło mi o to że nasze forum upadło nikt prawie nic nie pisze a im nic się nie chce zaakceptować/odrzucić 

Chociaż propozycję zaakceptowane też im się nie chce robić XD 

  • Superka 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dominik585 napisał:

Idziesz z kimś 1vs1 do beczki wiesz ze juz nie uciekniesz więc podchodzisz na koxie do lawy i palisz wszystkie rzeczy żeby drugi gracz nie miał 

Osobiście ten argument przekonał mnie, żeby być za akceptacją tej propozycji. Podczas walki traci się sety/koxy itp i na pewno jest to denerwujące, gdy nic nie zyskujesz, pomimo, że wygrałeś pojedynek. Co do pomniejszenia beczek, to nie wiem, czy jest to konieczne.

Pozdrawiam

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak jeśli chodzi o usunięcie lawy z beczek.

Faktycznie jeśli ktoś przed śmiercią pali swoje wszystkie itemy w lawie jest to bardzo denerwujące, jeśli chodzi o zmniejszenie beczek to co do tego jestem na neutral.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Lawa w beczkach została usunięta, jeżeli chodzi o zmniejszenie beczek, czekajcie na rozpatrzenie propozycji.

  • Like 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, oskar napisał:

 czekajcie na rozpatrzenie propozycji.

Nie miałem tego pisać ale już tak mnie podkusiło 

 

Więc chociaż dzięki że usunęliście lawe z beczek 

A do tego co napisałeś żebyśmy czekali na rozpatrzenie propozycji raczej wszyscy wiedzą że się tego nie doczekamy 😛

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...