Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Yoka_UwU

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mati_not_sus napisał:

Nie no nie dziwie się że piszesz tą petycje bo sam zostalem zbanowany ale w sumie to fakt że taką rzecz powinno się zgłosić ale powinni ci chyba skrócić bana

Nie ma mowy o skróceniu bana XD 

Ty dostałeś bana słusznie 

A co do bana to już napisałem wyżej żeby zgłosił współdzielenie IP w odpowiednim dziale i już w ogóle nie będzie mieć bana ale widać chyba czytać nie umiesz 

24 minuty temu, Mikasok00xu__ napisał:

Należy się druga szansa. Na Tak

No tak jakby druga osoba nie rozumie że Trzeba zgłosić współdzielenie IP w odpowiednim dziale a nie jakaś druga szansa... 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bana za 'skam' wysłałem jakimiś typkowi /wymiana kilof 5 3 3 1 on to wziął za 1,1mln i potem pretensje widać przecież podczas wymiany wszystko rozumiem ban za skam że np on dał mi hajs ja z serwera wyszedłem ale przez /wymiana widać enchantu i cenę proszę o UB nick xMr0wka

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, xMr0wka napisał:

Dostałem bana za 'skam' wysłałem jakimiś typkowi /wymiana kilof 5 3 3 1 on to wziął za 1,1mln i potem pretensje widać przecież podczas wymiany wszystko rozumiem ban za skam że np on dał mi hajs ja z serwera wyszedłem ale przez /wymiana widać enchantu i cenę proszę o UB nick xMr0wka

Ale XD 

Tutaj już ktoś napisał odwołanie 

A ty napisz odwołanie w odpowiednim dziale... 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...