Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KurFil
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: KurFil
Nick Administratora, który banował: Less_Than3
Kiedy to się stało?:  11.2.2022 godzina 12:25
Opis sytuacji: Gram sobie na serwerze i dostaje perma. Nie wiem o co chodzi możliwe że przez wysyłanie na chacie: Nieoficjalny NOWY serwer Discord Serwera RealCraft [TUTAJ LINK DO DISCORDA] Na 75 członków event o 2 villagerów [56/75] | Nie dostałem żadnego ostrzeżenia związanego z tym ogłoszeniem. Ten serwer to jest taki fanpage dla społeczności gdzie można sobie popisać i wystawić ogłoszenia. Większość osób z serwera nie posiada TeamSpeaka, a ja staram się kontrolować i karać na serwerze za treści nieodpowiednie i wulgarne lub reklamujące coś innego. Poza tym Mentosiak także stworzył taki serwer i nic nie oberwał. Nie mam pojęcia za co otrzymałem karę. Proszę o wyjaśnienie sytuacji, i jeśli mogę prosić, to o skrócenie kary.
Screen bana: image.png.2607441ea5bb3d067a1e6da253cff057.png

Edytowane przez jipsyy
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Prawdopodobnie dostałeś bana za reklame przez to, że reklamujesz serwer discord na chacie w grze na którym mogło pojawić się chociaż jedno IP innego serwera. Serwery discord można reklamować, ale jest jedna zasada: "Nie może tam być nazwa/ip innego serwera minecraft". Ban jak najbardziej słuszny. "Serwer dc społeczności realcraft (nieoficjalny)" jest już taki i ma go Mentosiak, nie potrzeba kolejnych takich serwerów bo robi się nie potrzebny spam.

 

Do odrzucenia

Edytowane przez KrychaMieczXD
  • Superka 4

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na serwerze żadnych reklam

 

A gdybym serwer usunął? Mógłbym prosić wtedy o skrócenie kary? Bo jak dla mnie ban permamentny to trochę długo.

 

Połączono posty.//jipsyy

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KurFil napisał:

Nie ma na serwerze żadnych reklam

Byłem na serwerze 2dni i widziałem nie jednokrotnie jak piszą tam idziecie na serwer X? /nie chodzi tu o rcka

Było widać ewidentna reklamę. 

Usunięcie serwera nic nie da, reklama to reklama 

Nadal na nie

  • Superka 2
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Coś wspomniano o mnie. Otóz tak. Ja Mentosiak, nie promuje na chama wciskając ze sie placi 5k za dolaczenie. Po pierwsze: twoi koledzy na twoje zlecenie (wygadali sie)  Przymusowo próbowali mi zniszczyc server discord **Nieoficjalny realcraft** ktory byl pierwszy. Ty jak totalny prostak, postanowiles skopiowac pomysl i.wraz z kolegami stworzyles taki ,,server" który mial byc lepszy od mojego. (Przypominam że moj byl pierwszy oraz ponoć mial byc lepszy od naszego a nawet botow nie mial) Pisales ze dajecie 5k za dolaczenie tak? Dziwne, iż jak ja wbilem to dostalem BANA a nie 5k... Skąd sie wzielo ze dajecie 5k? Jeszcze potajemnie podkradacie osoby z mojego dc. Chamstwo. Rejczak ma dowody na wasze dzialania. Jestes totalnym chamem ktory 1/1 kopiuje server. Z rozwagą.

Mentosiak 

 

Przepraszam za liczne błędy, pisze z telefonu.

Edytowane przez Mentosiak
  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia 

Brak odpowiednich tagów 

Brak odpowiedniej nazwy 

Jeśli chodzi o serwer Discord nie może tam być żadnych reklam innego serwera niż RealCraft jak była chociaż jedna reklama innego serwera to ban nadany słusznie nawet niech Ci nie skracają bana bo to trochę śmieszne że robisz serwer Discord wysyłasz jego reklamę na RC a na nim są reklamy innego serwera 

Perma dostałeś pewnie dlatego że są na nim reklamy innego serwera a ty nie wysłałeś tego np. Jeden raz tylko podobno spamiles tym kilka dni tak jak przedstawił @kamileq27

 

Czym mniej takich ludzi na serwerze tym lepiej 😛

 

 

EDIT: każdy zapomniałby o najważniejszym 

Dostałeś już jednego bana za reklamę celową bo dałeś przedmiot na targu o nazwie innego serwera więc nawet nie staraj się tutaj o skrócenie bana XD 

Edytowane przez dominik585
  • Superka 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ToshibaInu napisał:

Na nie powody wyżej

Jeden serwer nam starczy ❤️😉 

❤ (zapomnialem ze polowe serva kurfila jest potajemnie podkradniete od naszego 🙂 Sa osoby ktore maja na to dowody ze robiles zakazane (tak jak pisze e regulaminie) czyny.

 

2 godziny temu, KurFil napisał:

@Mentosiak Dostałeś bana bo zacząłeś reklamować swój serwer i przeklinać i nasłałeś na nas swoich kolegów którzy robili to samo co ty. więc co się dziwisz

Tak? Skąd takie historyjki? Za mna jest 100 osob ktore to potwierdzi ze sciemniasz w zywe oczy :^

 

2 godziny temu, Mentosiak napisał:

Tak? Skąd takie historyjki? Za mna jest 100 osob ktore to potwierdzi ze sciemniasz w zywe oczy :^

+ poprosze dowód gdzie JA reklamowalem mój serwer 🙂

 

Połączono posty.//jipsyy

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dominik585 napisał:

@KurFili @Mentosiak

Nie kłócić się na forum bo wasze zachowanie jest trochę żałosne jak chcecie się wyzywać czy kłócić idźcie na dc/ts 

 

Nadal do odrzucenia 

To nie klótnia. Wyłącznie moja argumentacja do tego co robi.

 

2 godziny temu, KurFil napisał:

Gdzie jest napisane że nie można od kogoś pomysłu brać? 

Nie rozumiem po jakiego grzyba kopiowac komus serw, skoro wystarczy taki 1? Myśl logicznie kolego drogi. Kazdy sie ze mna zgodzi...

 

Połączono posty.//jipsyy

  • Superka 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...