Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

sebaelo420


dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ...dominik585 
Nick osoby oskarżonej: ...sebaelo420 
Miejsce wydarzenia: ...serwer
Data i godzina wydarzenia: ...wczoraj 
Opis sytuacji: ...więc chciałbym przyjść ze sprawiedliwością ponieważ jak dorianoo dostał bana za uprzykrzanie życia Graczom od Kazociaka to ja chciałbym żeby też za takie coś dostał gracz sebaelo420 

Gracz ten wielokrotnie dostaje bany za groźby dotyczące życia realnego nawet już 2 na tej edycji zawsze gdy wchodzi na serwer jest taki toxic szuka zaczepki o byle co wyzywa wszystkich 

Wiecznie zaprasza na dc po czym 13kid używa modulatora i wyzywa wszystkich jaki to On dobry a jest tylko jakimś bezsensownym żulem na tym o to serwerze 

Nie ma co się rozpisywać XD 

Jak przyjęliście skargę na dorianoo to koniecznie musicie zaakceptować skargę na sebaelo420 każdy gracz który miał z nim kontakt wie jaki on jest toxic gorzej od dorianoo 

 

Jak administracja RealCraft nie chce się ośmieszyć banem jaki dostał dorianoo to sebaelo420 też powinien takiego dostać 


Dowody: nie potrzebne wypowiedzi graczy wszystko wyjaśnia

Edytowane przez dominik585
sahen24 nie wypowiadaj się bo wiemy że wy się kochacie
  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK!

Sam się dziwię jak on żyje na tym serwerze, dostał ostatnio bana za groźby dotyczące życia realnego i jak napisał @dominik585jest to już jego drugi taki ban, ja otrzymując drugą karę dostaje perma, a on śmieszne paręnaście dni? Notorycznie wchodząc na serwer witał mnie i inne osoby z uśmiechem na ustach i wulgaryzmem, albo obrazą, więc jego czas po banie trwał na serwie zaledwie 30 min i leciał dalej.

Sam byłem zapraszany na dc i oczywiście długo rozmowa nie trwała bo aż 10 min, gdzie wulgaryzmów nie brakowało. 

Jak najbardziej ta osoba powinna mieć perma, albo i nawet BL (powody bana na to wskazują). 

Mam nadzieję, że Administracja zobaczy co się działo i da sprawiedliwy wymiar kary.

Pozdrawiam Dorianoo! 😛 

  • Superka 3
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...