Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SpoconyHubiPL


Hubert_Mine0r4f7
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  SpoconyHubiPL

Admin: xKitka

Czas bana: nie podany

Kiedy: Wczoraj późnym wieczorem

Opis: Wchodze rano na server i widze że mam bana (bana dostał za [MK]Hubert_Mine0r4f7 poniewaz chcialem zmienic konto poniewaz ktos zna haslo do tamtego i zniszczył działke moją i kolegi przez co zmieniłem konto do pewności że nic nei zostanie zniszczone.

Adnotacja 2022-02-07 092614.png

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hubert_Mine0r4f7 napisał:

dostalem nie slusznie

Słusznie dostałeś.

MK to MK,ban się należał.

 

A tu fragment regulaminu (całość zamieszczę poniżej)

 

§5 Konta
5.1 Jeden Gracz ma prawo posiadać jedno konto na serwerze Minecraft.
5.2 W przypadku posiadania przez Gracza więcej niż jednego konta, Administracja uprawniona do
zajmowania się multikontami ma prawo zablokować konto.

5.3 W przypadku, gdy Gracz posiada więcej niż 5 kont, otrzymuje blokadę na adres IP.
5.4 Jeżeli Gracz, który ma rodzeństwo lub rodzinę grającą na serwerze ma obowiązek zgłosić to
współdzielenie na Forum stosując się do zaleceń w temacie. Jeżeli takowe współdzielenie nie
zostanie wpisane to jest to traktowane jako multikonto.
5.5 Osoba zajmująca się współdzieleniami ma prawo poprosić osobę zgłaszającą współdzielenie o
wejście na TeamSpeak3 w celu zweryfikowania zgłoszenia.
5.6 Gracz zmieniający nick na serwerze powinien zgłosić to w tym samym wątku na Forum.
5.7 Zmieniając nick, automatycznie zaczynasz grę od nowa (tzn. działka, statystyki oraz itemy nie
zostają przeniesione).

 

ZIELONE fragmenty to to co ciebie dotyczy.
 

cały regulamin:

 

 

Miłego dnia

co ja robię tu

 

1550629408_aaaea.png.a4830df593f3c98fc15322666a94e799.png.1ac1fccdbd596ecac4b39ac4409c60cf.pngtoshibainutoidol.png.cf9de0e582caee0b28e587fec600b122.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Hubert_Mine0r4f7 napisał:

wiec zapraszam na ts3

kogo na ts zapraszasz?

 

 

Do tego jeszcze piszesz na współdzieleniu że to twój brat? XDD

Tym bardziej do odrzucenia.

 

Połączono posty.//jipsyy

co ja robię tu

 

1550629408_aaaea.png.a4830df593f3c98fc15322666a94e799.png.1ac1fccdbd596ecac4b39ac4409c60cf.pngtoshibainutoidol.png.cf9de0e582caee0b28e587fec600b122.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy widziałam jak grałeś na dwóch kontach prawię w tym samym czasie i wydaje mi się że raz nawet dostałeś jednego bana po czym po chwili zostało zablokowane również drugie konto (nie pamiętam dokładnie powodu ale wydaje mi się że utrudnienia pracy administracji), jeśli ktoś znał twoje hasło należało go zmienić i zgłosić do administracji że ktoś się na nie włamał, a nie tworzyć kolejne konto.

Do odrzucenia

unknown.png

   EZ WIKA XD

unknown.png

SAD :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...