Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Qurim73
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

zostałem zbanowany przez oldmancats za "mk" kiedy tylko byłem na działce mojego kolegi a nawet nie wiem bo nie było mnie na serwerze bo byłem Offline lub afk nie pamiętam.

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamileq27 napisał:

Do odrzucenia 

Brał wzoru 

Zła nazwa 

Brak tagów 

Brak ss bana 

Po za tym jak dała ci bana osoba z zarządu to raczej jest słuszny 

Nie przesadzaj kamileq zobacz na poprzednie odwołania i zobacz że sama oldmancats banowała za Mk poczym odwołania były przyjmowane... 

 

 

Nadal na neutral 

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dominik585 napisał:

Nie przesadzaj kamileq zobacz na poprzednie odwołania i zobacz że sama oldmancats banowała za Mk poczym odwołania były przyjmowane... 

 

 

Nadal na neutral 

Czasem się wyświetla inaczej IP bo się może pokrywać z innym, które było wykorzystywane do robienia mk, więc nie była to pomyłka z mojej strony 🙂  W tym przypadku również IP było identyczne zarejestrowania a IP ostatniego wejścia się minimalnie różni.

  • Superka 1

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...