Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

StalowyPL2006


StalowyPL2006

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: ... StalowyPL2006
Nick Administratora, który banował: ... oldmancats
Kiedy to się stało?: ... nie wiem dokładnie ale gdzieś pomiędzy dniem 02.01 a 02.02 2022
Opis sytuacji: ...Sytuacja wygląda następująco: kiedyś pod czasz startu obecnej edycji połączyłem się przypadkiem z tym serwerem serwer z nickiem Stalowy_ ponieważ pomyliłem serwer bo chciałem wejść na inny i przypadkiem weszedłem na ten serwer mc i szybko opuściłem bez logowania się aby nie robić mk. kiedyś na powszednich edycjach grałem na koncie Stalowy_ ale teraz gram na koncie StalowyPL2006 i zostałem na nim zablokowany ,liczę na odbanowanie mnie na kącie StalowyPL2006 i ewentualnie zablokowanie konta Stalowy_ do końca tej edycji.Przepraszam za nieporozumienie                                                                                                                                          Screen bana: ... unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak 

 

 

Jest to nie co śmieszne że administracja banuje "niby nasze Mk" jak się nawet na nie nie zalogujemy kiedyś spytałem się na dyżurce @Alicjaczy dostanę bana za wejście na innym nicku na serwer bez logowania się powiedziała że nie i nie muszę się o nic bać

Najlepiej odbanujcie oby dwa konta bo bez logowania się tylko byłaby pomyłka nie jest żadnym Mk... 

Z też co wiem jak ktoś zrobi Mk banujecie konto które ma mniej godzin więc dlaczego zbanowane zostało konto które ma więcej godzin? 

 

Jak zawsze bezsensowne bany administracji a przeważnie oldmancats za te Mk XD 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Zelus__ napisał:

Na  tak

 

Czy po 5 mk sie nie dostaje perma?

 

 

 

Po 5mk dostaje się bana  na IP ale za zrobienie 1mk nawet nie banują konta na którym grasz dłużej 

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak jeżeli szybko się wylogowałeś i nawet się nie zajerestrowałes konta to nie widzę powodu banowac bo nie masz tam przegranej za pewnie nawet 1min do zaakceptowania 

Edytowane przez sahen24
  • Thinking 1

 

 

rc-ss (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sahen24 napisał:

jestem na tak jeżeli szybko się wylogowałeś i nawet się nie zajerestrowałes konta to nie widzę powodu banowac bo nie masz tam przegranej za pewnie nawet 1min i też dziwne że old daje mk+5 do zaakceptowania 

Nie chce się kłócić ani nic ale... 

 

Oldmancats nie dała bana za mk +5 tylko dała bana na jedno konto 

Lecz nadal uważam że żadne z tych kont nie powinno dostac bana a jak już to tylko Na tym co jest mniej godzin 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, sahen24 napisał:

jestem na tak jeżeli szybko się wylogowałeś i nawet się nie zajerestrowałes konta to nie widzę powodu banowac bo nie masz tam przegranej za pewnie nawet 1min i też dziwne że old daje mk+5 do zaakceptowania 

owszem wylogowałem się szybko no ale to konto było zarejestrowane kilka edycji temu tylko przypatkiem wbiłem na serwer na tym koncie i wyszłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednie odwołania, ban zapewne był na IP, które się pokryło z IP, z którego wchodziłeś akurat w tamtym momencie. Tobie osobiscie bana za MK nie dawałam i przy ponownym wejściu z innego IP normalnie mogłeś zapewne wejść.  Przypominam również, że Administracja nie widzi czy ktoś się zalogował czy nie. Dodam również, że z kontem Stalowy_ nie masz powiązania.

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...