Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Exi_21
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Exi_21
Nick Administratora, który banował: xKitka
Długość bana: 2 dni
Kiedy to się stało?: 1.02.2022 23:33
Opis sytuacji: Sprzedawałem aksolotle na licytacji Miałem dwa złoty i niebieski wystawiając myślałem że wystawiam niebieskiego i napisałem na czacie że sprzedaje niebieskiego niestety zaszła pomyłka i jak sie dowiedziałem chciałem zamienić się z tym co kupił ale dostałem bana.
Screen bana: ...

obraz_2022-02-01_233658.png

Edytowane przez jipsyy
Niepoprawny wzór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jeszcze jeden tag "MC" 

 

Ale jest to do odrzucenia niestety mogłeś się pomylić a na zmianę tekstu miałeś jakieś 5minut a nawet więcej 

Bo zanim administracja wpisze komendę to trochę potrwa a jeszcze na licytacji przedmiot trochę leżał 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral

Rozumiem, że mogła zajść pomyłka, jednak skąd mamy wiedzieć, że to na pewno była pomyłka a nie akcja zamierzona?

Niby na Twoją obronę wychodzi to, że chciałeś potem wymienić się z graczem na poprawnego aksolotla, jednak nie dałeś na to żadnych dowodów.

 

Pozdrawiam

The pantagon choose azure over aws.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...