Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: ...dominik585 
Nick osoby oskarżonej: ...SkillAxe 
Miejsce wydarzenia: ...MC dokładnie parkourhard 
Data i godzina wydarzenia: ...dokładnie nie wiem czy to było dzisiaj ale dopiero się o tym dowiedziałem więc dajmy tak 20 dzisiaj 
Opis sytuacji: ...chcę zgłosić skargę na to o to gracza jak większość osób wie sama administracja i gracze oskarżali mnie o to że sobie cheatuje i przechodzę parkoura wykorzystując błędy co jest nieprawdą 😛 więc zajmijcie się sprawdzaniem cheaterow a nie normalnych graczy bo nie ma sensu jak będziecie sprawdzać np mnie a cheater będzie sobie latał na pvp... 

Niestety nie mam dowodów na to że on cheatuje nawet możecie odrzucić skargę ale przede wszystkim żebyście sprawdzili danego gracza jak zjawi się on na serwerze ponieważ administracja mówiła że rekord "60" sekund na tym parkourze jest niemożliwy a co ja mam powiedzieć gdy widzę 40 sekund XD?! Ten czas jest niestety niemożliwy (Chyba że chcecie to ja też taki będę miał bez problemu :p) 

 

Naura pozdrowiam z rodzinką 

 

 

 


Dowody:

Jedynie mam tego ssa jaki ma rekord 

 

Screenshot_20220131_005127.jpg

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, stormer napisał:

XDDDD chłop jest lepszy w parkour od ciebie i teraz się spłakałeś o to. imo J60

Ale drogi 14letni chłopcze czy ja się spłakałem? 

Mówię tylko ze Chłop sobie wleciał na cheatach jak u siebie i przeszedł parkoura w niemożliwy czas 

Jak jesteś taki mądry że umiesz to zapraszam na tego parkoura ja popatrzę jak się pocisz i mi płaczesz na msg że czegoś się nie da 

A propo nikt nie jest lepszy odemnie więc nie wiem co ty tam sobie mialczysz pod nosem 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Aktualny "rekord" osoby oskarżonej wynosi 38 sekund, co w żaden legalny sposób nie jest możliwe do osiągnięcia. Oskarżony otrzymuje więc blokadę na 10 dni za cheaty bądź wykorzystywanie błędów.
Jako dodatkowy środek sankcyjny, stosuję wobec Gracza SkillAxe całkowity reset statystyk, w tym statystyk związanych z parkourem.

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...