Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585


dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...dominik585 
Nick Administratora, który banował: ...oldmancats 
Kiedy to się stało?: ...4minuty temu 
Opis sytuacji: ... Wszedłem na serwer z telefonu witałem się z administracją ładnym kolorkiem. 

Zauważyłem, że Alicjja jako jedyna nie chciała być przywitana, więc napisałem "A Alicjja jak poszła na vanisha to niech się ciągnie" Myślę, że ban na 2 dni to o wiele za długi czas jak napisze się takie coś. 

Gracze wyzywają/prowokują administracje tak, że można by dać im bana na tydzień za obrazę/zniewagę, ale co? Dają tylko na 2 dni, a oldmancats jest adminem, więc daje jak największe kary bo wiadomo NIKT nic jej nie zrobi. 

 

Proszę o skrócenie bana, ponieważ za takie coś np. modchat normalnie by zbanował Na kilka godzin lub w ogóle by nie zareagował. 

 

Myślę, że Pani oldmancats daje za wysokie kary, bo tak jak pisałem wyżej, jest adminem i nikt jej nic nie zrobi, były przypadki, że oldmancats daje za "yhm administracje" permy co jest po prostu chorę. Cisutonosi niestety jest na BL'ce, ale jak grał dostał bana od oldmancats za napisanie  susiak na /pomoc XD, który trwał aż 2 dni. To psuję dobre słowo serwera i niby  administracja jest taka cudowna ale nikt z administracji nie daje tak wysokich banów. 

 

 

Jakby mogła nie akceptować/odrzucać tego oldmancats, bo wiem że odrzuci. 

 

 

Pozdrawiam z rodzinką

 


Screen bana: ...

Screenshot_20220130_200512.jpg

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie jest to pierwszy raz, kiedy piszesz coś niemiłego w stronę @Alicja. To, że jej nie lubisz i nękasz ją pytaniami typu 'kiedy modchat' itd, nie oznacza, że możesz tak robić. Bierz pod uwagę, że ona nadal jest w Administracji, a jeżeli napisałeś na nią skargę, zwyczajnie odczekaj na rozpatrzenie jej.  Nie dostałeś też najwyższej kary, ponieważ mogłam dać większą, również z innym powodem. Jeżeli gracz otrzymuje ode mnie bany za obrazę premanentne, oznacza to, że gracz ma bardzo mało przegranego czasu na serwerze i łamie on regulamin. Takie bany wydaje na życznie Właściciela, ponieważ on sam, kazał wydawać w takich przypadkach permy. Co do ostatniego zdania, NIGDY nie wydałam kary za słowo 'siusiak', ponieważ Administracja nawet za to nie kara. Jeżeli gracz otrzymał bana na taki czas, za takie słowo to tylko dlatego, że specjalnie to napisał bo zapewne pomyślał, ze będzie to zabawne. Przypominam również, że cisu nie ma BL, tylko perma. Jeżeli gracz dobrze zapoznany z serwerem będzie pisał na pomocy głupoty oraz łamał regulamin, spodziewajcie się wyższej kary niż zazwyczaj, ponieważ jest to czysta prowokacja oraz umyślne łamanie regulaminu.

  • Superka 2
  • Like 2
  • Nie ośmieszaj się 3

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...