Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Lisiastypl_1


Lisiastypl_1
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: Lisiastypl_11
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Kiedy to się stało?: 24.01.2022
Opis sytuacji: Dostałem bana 23.01.2022 mój brat zaczoł grac na realcrafcie nie zdonzylen zrobic współ dzielenia kąta i dostalem bana ale już piszę współ dzielenie
Screen bana: 

obraz_2022-01-24_162429.png

Edytowane przez Less_Than3
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto twojego brata zostało zarejestrowane wczoraj, tego samego dnia ale trochę wcześniej ty dostałeś bana. Nie można zgłaszać współdzielenie podczas bana tak samo jak wchodzić z innego konta na serwer na tym samym ip. Powinniście poczekać aż banicja się skończy.

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z jego przestrzegania

DO ODRZUCENIA

unknown.png

   EZ WIKA XD

unknown.png

SAD :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia

Wyżej wymienili oraz:

Brak tagów

Zła nazwa

 

 

 

,,Dostałem bana 23.01.2022 mój brat zaczoł grac na realcrafcie nie zdonzylen zrobic współ dzielenia kąta i dostalem bana ale już piszę współ dzielenie''

 

zmień to może na:

 

Dostałem bana 23.01.2022 mój brat zaczął grać na realcrafcie nie zdążyłem zgłosić współdzielenia konta i dostałem bana ale już zgłaszam współdzielenie

Edytowane przez ToshibaInu

co ja robię tu

 

1550629408_aaaea.png.a4830df593f3c98fc15322666a94e799.png.1ac1fccdbd596ecac4b39ac4409c60cf.pngtoshibainutoidol.png.cf9de0e582caee0b28e587fec600b122.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...