Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Dzialiq
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...Dzialiq
Nick Administratora, który banował: ...xxoskar
Kiedy to się stało?: ...22.01.22r
Opis sytuacji: ...mieszkam od Michała około 20m ,nocowałem ,nocuje u niego 3-4dni chce odzyskac moją dzialke oraz stan konta (chce anulować współdzelenie  IP z Listowy_ i Marcel__)
Screen bana: ...2022-01-23_21_05_21.thumb.png.364fb1ab2e09915974ddd05ddc66fe81.png

Edytowane przez jipsyy
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocujesz u Michała 4dni i chcesz anulować współdzielenie z Listowy_ i Marcel__) więc jak wrócisz to co znów będziesz chciał mieć z nimi współdzielenie? 

 

Jestem za odrzuceniem odwołania było nie grać u kolegi który gra na tym samym serwerze 

  • Like 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

W tej sytuacji jest wymagane wpisanie współdzielenie IP z drugim graczem. Jeżeli nie jest to stałe, wystarczy powiadomić o tym Administrację przy zgłoszeniu.

  • Superka 1

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...