Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

OLIXPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: OLIXPL
Nick Administratora, który banował: ... Zeltraz
Kiedy to się stało?: ... 23.01.2022 20:50
Opis sytuacji: tak wieć płyneliśmy łódką razem z kolegą po morzu i nagle słyszmy głos vialgerra szuakmy pod ziemią kupiemy kopiemy i mamy ! miejsce z vilagarami tradeujemy się i nagle ktoś sie tam tepa {zapewne ktoś kto zrobił} i pisze mi że mam report z xray mówie so spk sprawdzą mnie i nic nie będzie przeciez nic nie mam lecz nawet mnie nie sprawdzili odrazu ban zero ss tego że niby mam xray chcieliśmy sobie pograć znalezliśmy miejsce z vilagerami i nic BAN 
Screen bana: .1964204574_Minecraft1_18_123_01.202220_56_38.png.c3d6d65e26ed4db52cdcd92fe9331069.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że twój Kolega też napisał odwołanie lecz tutaj lepiej jest ono rozbudowane 

 

Więc jak w kopałeś się ze znajomym do wieśniaków i ktoś wam napisał że macie reporta za xraya nie mając żadnych dowód to ban niesłuszny bo myślę że zeltraz nawet przy was nie był tylko dał wam bana dlatego że znajdowaliście się u wieśniaków 

 

Jak na razie jestem na tak niech @Zeltrazsię wypowie bo jakaś dziwna ta sprawa

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dominik585 napisał:

Widzę że twój Kolega też napisał odwołanie lecz tutaj lepiej jest ono rozbudowane 

 

Więc jak w kopałeś się ze znajomym do wieśniaków i ktoś wam napisał że macie reporta za xraya nie mając żadnych dowód to ban niesłuszny bo myślę że zeltraz nawet przy was nie był tylko dał wam bana dlatego że znajdowaliście się u wieśniaków 

 

Jak na razie jestem na tak niech @Zeltrazsię wypowie bo jakaś dziwna ta sprawa

znaczy my tam kopaliśmy i widomo zarobiliśmy troche on pisze że mamy bana a my widomo chill gramy jescze z 10 minut i musiałem wyjść z serwa {widomo prywatne sprawy} wchodze po powrocie i ban 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OLIXPL napisał:

znaczy my tam kopaliśmy i widomo zarobiliśmy troche on pisze że mamy bana a my widomo chill gramy jescze z 10 minut i musiałem wyjść z serwa {widomo prywatne sprawy} wchodze po powrocie i ban 😞

Jak zeltraz był na /v i was widział jak dziwnie kopiecie lub były dostarczone na was dowody to ban słuszny tylko moje pytanie dlaczego dostaliście bana we dwóch? Rozumiem jak sobie jeden z was był na xrayu ale bez dowodów nie może żaden z was dostać bana a tym bardziej jak zeltraz spoglądał na was z /v to musiał was sprawdzić innaczej bana nie może być 

 

Jak na razie wciąż na TAK

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dominik585 napisał:

Jak zeltraz był na /v i was widział jak dziwnie kopiecie lub były dostarczone na was dowody to ban słuszny tylko moje pytanie dlaczego dostaliście bana we dwóch? Rozumiem jak sobie jeden z was był na xrayu ale bez dowodów nie może żaden z was dostać bana a tym bardziej jak zeltraz spoglądał na was z /v to musiał was sprawdzić innaczej bana nie może być 

 

Jak na razie wciąż na TAK

nie widzial chyba bo gosciu dal nam reporta z 30min po

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dominik585 napisał:

Jak zeltraz był na /v i was widział jak dziwnie kopiecie lub były dostarczone na was dowody to ban słuszny tylko moje pytanie dlaczego dostaliście bana we dwóch? Rozumiem jak sobie jeden z was był na xrayu ale bez dowodów nie może żaden z was dostać bana a tym bardziej jak zeltraz spoglądał na was z /v to musiał was sprawdzić innaczej bana nie może być 

 

Jak na razie wciąż na TAK

Dobra dzk że wspierasz poczekam z kolegą na zeltraza niech się wypowie miło że są tu tacy gracze 

  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Sprawdziłam dokładnie sytuację i przy miejscu wydarzenia był wyraźny tunel, prowadzący do miejsca, gdzie się znajdowały wieśniaki. Dodam też, że dystans między wieśniakami a oceanem jest spory (koło 50 kratek co najmniej), więc nie jest to możliwe, aby je usłyszeć (dla pewności, również to sprawdziłam na volume 100). Sprawdziłam też ustawione przez ciebie domy. Posiadałeś jedynie dom, idealnie pod prostym tunelem, prowadzącym do pomieszczenia z wieśniakami.

 

(Identyczna sytuacja, jak z kolegą)

  • Like 1

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...