Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

hermanpolicja
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: hermanpolicja
Nick osoby oskarżonej: Evee
Miejsce wydarzenia: Moje konto 
Data i godzina wydarzenia: nie jestem pewien ale cos napewno kolo 13;00 w góre data 20.01
Opis sytuacji: Podalem znajomemu hasło do konta (ponoć jest to karalne) ale nie miałem tu juz grac. Jedna osoba napisała mi ze ktos okradl gracza o nicku makronika z mojego konta na kilof 6/3/3 i rzekomo mialem dac tej osobie 2.7mln gdy wszedłem na konto zobaczyłem historie wiadomosci i zobaczyłem cos takiego na dole dowody. Chcialbym żeby Evee zostal ukarany i jesli to koniecznie ja tez (gracz Evee ma 4godziny na serverze poniewaz to multikonto ghostxd36

który jak napisal zmienil ip internetu i kompa wszystko najwyzej do sprawdzenia)
Dowody:https://imgur.com/a/DYhYKFA

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o karę dla ciebie to podpisuje się pod tym co napisał @kamileq27,powinieneś dostać za ukrywanie osoby.

Z tego co rozumiem to podałeś hasło graczowi,czyli jest to częściowo twoja wina.Jeśli byś zmienił zdanie o przestaniu grać tutaj zawsze mogłeś zmienić hasło.

(według mnie) Obydwoje powinniscie dostać bana.

 

i coś mi w tym wszystkim nie gra ale nie mam pojęcia co

co ja robię tu

 

1550629408_aaaea.png.a4830df593f3c98fc15322666a94e799.png.1ac1fccdbd596ecac4b39ac4409c60cf.pngtoshibainutoidol.png.cf9de0e582caee0b28e587fec600b122.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ToshibaInu napisał:

Jeśli chodzi o karę dla ciebie to podpisuje się pod tym co napisał @kamileq27,powinieneś dostać za ukrywanie osoby.

Z tego co rozumiem to podałeś hasło graczowi,czyli jest to częściowo twoja wina.Jeśli byś zmienił zdanie o przestaniu grać tutaj zawsze mogłeś zmienić hasło.

(według mnie) Obydwoje powinniscie dostać bana.

 

i coś mi w tym wszystkim nie gra ale nie mam pojęcia co

moim zdaniem gracz O nicku : Evee nie powinien dostać bana z tego co mi wiadomo Gracz ma nowe IP i Nowy Komputer to nie jest specjalnie omijanie blokady,  Jeżeli  gracz by sie znajdował na czarnej liście to powinien dostać bana   z tego co wiem Gracz nie jest na czarnej liście 😄 pozdrawiam

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Snoxik napisał:

moim zdaniem gracz O nicku : Evee nie powinien dostać bana z tego co mi wiadomo Gracz ma nowe IP i Nowy Komputer to nie jest specjalnie omijanie blokady,  Jeżeli  gracz by sie znajdował na czarnej liście to powinien dostać bana   z tego co wiem Gracz nie jest na czarnej liście 😄 pozdrawiam

A to przypadkiem nie jesteś ty? Ponoć ten Evee to ghostxd36 a to własnie ty jesteś.

co ja robię tu

 

1550629408_aaaea.png.a4830df593f3c98fc15322666a94e799.png.1ac1fccdbd596ecac4b39ac4409c60cf.pngtoshibainutoidol.png.cf9de0e582caee0b28e587fec600b122.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Snoxik napisał:

moim zdaniem gracz O nicku : Evee nie powinien dostać bana z tego co mi wiadomo Gracz ma nowe IP i Nowy Komputer to nie jest specjalnie omijanie blokady,  Jeżeli  gracz by sie znajdował na czarnej liście to powinien dostać bana   z tego co wiem Gracz nie jest na czarnej liście 😄 pozdrawiam

XD Chłop pisze o sobie 

 

Masz perma czyli nie możesz grać na tej edycji nawet na innym ip, jest za to perm za omijanie systemu blokad 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja jest na tyle komiczna, ze wnioskodawca powinien dostać permbana, a jego szanowny kolega powinien być sprawdzony i jeżeli jest to faktycznie on, to tak samo powinien dostać perma.

Edytowane przez szmitenhoh
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...