Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Liv_cia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Liv_cia
Nick Administratora, który banował: Zeltraz
Kiedy to się stało?: 09.01.2022
Opis sytuacji: Na wstępie pragnę przeprosić cię Zeltraz oraz całą administrację za stworzony kłopot. Sytuacja wyglądała tak, Jak co dzień weszłam na serwer by się trochę rozerwać i pograć z przyjaciółmi. Wyruszyłam na mapę surowcową by zebrać parę przedmiotów do budowy lub dekoracji, Wtedy zostałam powiadomiona o sprawdzaniu mnie przez administracje w celu wykrycia niedozwolonego oprogramowania po czym zostałam proszona na TeamSpeak i przerzucona na kanał administracji. Gdy Zostałam zapytana czy się przyznaje do używania Mapy bez zawachania odpowiedziałam że tak, nie wiedziałam wtedy że minimapka oraz mapa świata jest niedozwolona ponieważ nigdy na innych serwerach freebulid/survival Nie zdarzyło się że za nią gracze byli karani, jedynie w tym przypadku jest inaczej, Naprawdę żałuję że nie zapoznałam się z serwerowymi zasadami, liczę na zdjęcie kary bądź skrócenie jej, pragnę jak najszybciej wrócić do gry ponieważ bardzo mi się spodobał serwer i chcę kontynuować rozgrywkę. Jeszcze raz najmocniej przepraszam.
Screen bana: image.thumb.png.6c1bfd1fb41832ea28449f6a83aa5f01.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Czemu niby minimapa z mobami i graczami zabroniona? Żeby je widzieć wystarczy przytrzymać F3 + A. Niestety muszę być na nie, ponieważ regulamin to regulamin i trzeba go przestrzegać, jednak według mnie takie coś nie powinno być karane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...