Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

mrozik06

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Mrozik06
Nick Administratora, który banował: Zeltraz
Kiedy to się stało?: 13.01.2022 21:26
Opis sytuacji: Dostałem bana za oszustwo podczas handlu. Nazwałem skrzynki "magiczna skrzynka" i dodałem do targu. Od kiedy nazywanie itemów i sprzedawanie jest karane?  Sam fakt, że "magiczna skrzynka" to nie to samo co "magiczna skrzynka zawierająca przedmioty" (pisane kolorem) powinien wystarczyć żeby odróżnić item jeden od drugiego. Na serwerze (chyba) mamy wolny rynek, jeśli chce sprzedać skrzynke za 10k to mam prawo ją za tyle wystawić. Moim zdaniem oszustwo podczas handlu to np. wzięcie pieniędzy i nie przekazanie umówionego przedmiotu a nie wstawienie dowolnie nazwanego przedmiotu. Jeśli nazwę szmaragd - "diament" to nie znaczy że to jest diament.
Screen bana:

ss.PNG

Edytowane przez mrozik06
  • Dislike 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie widzę konkretnego punktu, który złamałem w regulaminie. Teoretycznie zdanie graczy nie powinno być brane pod uwagę jeśli nie złamałem konkretnego punktu w regulaminie, chyba że panuje bezprawie i regulamin nie ma znaczenia XD pisać że ban się należy bez podania dowodu że złamałem jakiś punkt to bezsens 

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mrozik06 napisał:

Nadal nie widzę konkretnego punktu, który złamałem w regulaminie. Teoretycznie zdanie graczy nie powinno być brane pod uwagę jeśli nie złamałem konkretnego punktu w regulaminie, chyba że panuje bezprawie i regulamin nie ma znaczenia XD pisać że ban się należy bez podania dowodu że złamałem jakiś punkt to bezsens 

Podpunkt 21 regulaminu serwera

Masz i nie płacz. 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamileq27 napisał:

Podpunkt 21 regulaminu serwera

Masz i nie płacz. 

Nie prosiłem o podpunkt z taryfikatora kar tylko o punkt w regulaminie serwera. Jak masz problem ze znalezieniem lub odróznieniem taryfikatora od regulaminu to już twoja strata. Podsyłam ci link żeby było łatwiej..
https://drive.google.com/file/u/0/d/1jG8IOW8TvyJcDzNJxX5RA2nYMe3bGj0_/view

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem drogi graczu, jeżeli masz chęć sprzedaży skrzynki za 10 tysięcy to masz prawo ją za tyle wystawić. Natomiast wiedząc, że na serwerze istnieje taki przedmiot jak „Magiczna skrzynka” i celowo nazywasz tak zwykła skrzynkę w celu zmylenia graczy, podlegasz karze jak za oszustwo podczas handlu. 
Twoje wytłumaczenie, że da się rozróżnić serwerową „Magiczną skrzynkę” od zwykłej nazwanej tak jest lekko mówiąc żałosne. Nowy gracz o mniejszej ilości lat (nie obrażając nikogo, tylko podaje jeden z wielu przykładów) łatwo może dać się na to nabrać. 
 

Dlatego właśnie każda taka próba oszustwa, czyli nazywanie przedmiotów w taki lub podobny sposób jak itemy serwerowe typu „Magiczna skrzynka” czy „Klucz do magicznej skrzynki” i proba ich sprzedaży jest karane w taki właśnie sposób. 
 

Do odrzucenia

  • Superka 3

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...