Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

GrzesioGamer
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam skarge na gracza Skrol. Pewnego dnia chciał kupić u mnie mieszkanie. Zakupił. Ja poszedłem do kolegi a on w tym czasie zabrał: 64 diax, łóżko, miniblock w jego mieszkaniu, Enchant Table. NIE polecam u niego nic kupować, sprzedawać ani dawać mu dostępu do działek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia 

Brak tagów 

Brak wzoru 

Brak jakich kolwiek dowodów 

Przy dodawaniu do działki pisze ci zawsze żebyś dodawał osoby zaufane, niestety skrol cie okradł ale masz chociaż nauczkę na przyszłość żeby nie dodawać nikogo nie zaufanego 

 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dodałeś wzoru co raczej sprawi że ktoś z adm. odrzuci twoją skargę.

Dodajesz graczy na własną odpowiedzialność.

Mam jednak nadzieje że uda ci się jakoś odzyskać chociaż część rzeczy

Edytowane przez ToshibaInu
mały błąd,nie zauważyłam tagów

co ja robię tu

 

1550629408_aaaea.png.a4830df593f3c98fc15322666a94e799.png.1ac1fccdbd596ecac4b39ac4409c60cf.pngtoshibainutoidol.png.cf9de0e582caee0b28e587fec600b122.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...