Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

pikacz2


GromeliaHYH
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Podaj dokładne nicki osób, zarówno swój, jak i osoby oskarżonej. Ja, GromeliaHYH oskarżam pikacz2
2. Miejscem wydarzenia może być: Serwer MC, Serwer TS3, Forum. Serwer Minecraft, działka gracza pikacz2
3. Data i godzina wydarzenia powinna być jak najdokładniejsza, aby łatwiej było ją zweryfikować. Ok. godzina 19 dnia 07.01.22
4. Opis sytuacji powinien być dokładny, zgodny z prawdą, zawierający jak najwięcej szczegółów, które pomogą w rozpatrzeniu tej sprawy. Bądź jak najbardziej obiektywny i spokojny, gdy opisujesz owe zdarzenie.   pikacz napisał na czacie ogólnym, że sprzeda klucz do magicznej skrzynki za 10k. Napisałam do niego na msg aby poczekał bo chciałam przygotować Coinsy w grze. Napisał następnie abym się tepła i to zrobiłam. Napisał również, że jak ja mu prześle pieniądze to wyrzuci mi klucz. Przelałam mu pieniądze, a on lognął i po może minucie znowu wszedł.
 

Zrzut ekranu 2022-01-07 190555.png

Zrzut ekranu 2022-01-07 190214.png

Edytowane przez GromeliaHYH
Nie dodałam ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia

Po pierwsze: Nie jest nawet napisane, że się wylogował.

Po drugie: Dowodów nie można edytować, w tym przycinać

Po trzecie: Może mi się wydawać, ale to chyba nie jest realcraft

Pozdrawiam

The pantagon choose azure over aws.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...