Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Szynalka

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: ... Szynalka
Nick Administratora, który banował: ... Zeltraz
Kiedy to się stało?: ... 06.01.2022 ok. 22:50
Opis sytuacji: ... Hej, sytuacja wygląda tak że wyrywkowo byłam sprawdzana i wywaliło mi mc przez internet tak jak mogłam tak szybko dołączyłam ale na ts cały czas byłam i od Zeltraza dowiedziałam się że mnie wywaliło przez co dostałam bana za logout. 

Słabym przykładem ale zawsze jakimś jest ilość wejść na serwer, nie wiem jak mogę to udowodnić ale jak administracja ma jakiś przykład to to zrobię.
Screen bana: ... 

Zrzut ekranu (47).png

Edytowane przez Szynalka
Nie wiedziałam jak napisać odwołanie ale zmieniłam żeby było dobrze
  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mam napisać? No powód dałam taki jak jest wywaliło nie i długo nie minęło i dołączyłam, pytałam się co zrobić ale Zeltraz nie wie co mam teraz zrobić ale żebym napisała odwołanie.

 

  • Superka 1
  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm

Byłem przy tej sytuacji więc trochę się wypowiem. Także tak podejrzewam,że afczylas i dopiero potem ktoś cie poinformował,że jesteś sprawdzana. Napisałaś coś na czacie 3min przed końcem czasu. Miałem taki sam przypadek, że podczas sprawdzania dostałem laga i mnie wyrzuciło,co jest normalne. Także dołącz ss komunikatu,jak cię wywaliło. Niestety w logach raczej tego nie znajdziesz/bynajmniej ja nie z znalazłem w takiej sytuacji. Jeśli natomiast nie masz ss logów no to niestety do odrzucenia i następnym razem pamiętaj robić ss komunikatów jeśli cie wywali podczas sprawdzania. 

Neutral 

  • Superka 1
  • Like 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kamileq27 napisał:

To raczej nie jest ten komunikat 😐

Nie wie gdzie mam szukać są tam dokładne sekundy jak widać jak najszybciej dołączyłam, myślę że gdybym logneła żeby nie wiem  "uciec" czy coś takiego raczej nie pisałabym na forum i nie dołączyłabym szybko na serwer, tłumaczyłam, prosiłam nawet Zeltraza żeby powtórzył coś co powiedział bo mi zaczęło ścinać rozmowę 😕 Tak samo nie byłam podejrzewana o cheaty tylko podobno wyrywkowo sprawdzana tak jak powiedział mi Zeltraz,  dlatego tym bardziej chce jak najszybciej jakoś rozwiązać tą sprawę ponieważ nie mam cheatów ani nie zrobiłam nic co mogłoby na to wskazywać, jeżeli jest opcja tak jak miało być na początku mogę zostać sprawdzona. Wracając do ss logów mogę wysłać inne tylko moje pytanie brzmi jakie i gdzie je znaleźć lub co innego mogłabym zrobić żeby nie mieć tego bana.

Edytowane przez Szynalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Szynalka napisał:

Nie wie gdzie mam szukać są tam dokładne sekundy jak widać jak najszybciej dołączyłam, myślę że gdybym logneła żeby nie wiem  "uciec" czy coś takiego raczej nie pisałabym na forum i nie dołączyłabym szybko na serwer, tłumaczyłam, prosiłam nawet Zeltraza żeby powtórzył coś co powiedział bo mi zaczęło ścinać rozmowę 😕 Tak samo nie byłam podejrzewana o cheaty tylko podobno wyrywkowo sprawdzana tak jak powiedział mi Zeltraz,  dlatego tym bardziej chce jak najszybciej jakoś rozwiązać tą sprawę ponieważ nie mam cheatów ani nie zrobiłam nic co mogłoby na to wskazywać, jeżeli jest opcja tak jak miało być na początku mogę zostać sprawdzona. Wracając do ss logów mogę wysłać inne tylko moje pytanie brzmi jakie i gdzie je znaleźć lub co innego mogłabym zrobić żeby nie mieć tego bana.

W wypadku wyrzucenia cie podczas sprawdzenia należy odrazu robić ss, komunikatu który ci się wyświetla 

Bez tego raczej nic nie zdziałasz i podanie jest do odrzucenia. 

  • Superka 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kamileq27 napisał:

W wypadku wyrzucenia cie podczas sprawdzenia należy odrazu robić ss, komunikatu który ci się wyświetla 

Bez tego raczej nic nie zdziałasz i podanie jest do odrzucenia. 

No teraz dla mnie to jest zrozumiałe ale w tamtym momencie nie myślałam co zrobić, niestety stres i emocje dały swoje, byłam pierwszy raz sprawdzana w dodatku za nic więc nie pomyślałam o zrobieniu ss, nie zwalając winy na Zeltraza bo to akurat głownie wina internetu i sprzętu, gdy pytałam co teraz zrobić po tym jak nie wywaliło nie wspomniał nic o tym żebym zrobiła ss tylko mówił że on nie wie bo dawno się tym nie zajmował no ale ja się tym nigdy nie zajmowałam dlatego tym bardziej nie wiedziałam co powinnam zrobić. Dlatego mam nadzieje że uda się coś zrobić żeby udowodnić nawet to że nie posiadałam żadnych niedozwolonych modyfikacji bo przez słaby internet nie dostałam szansy.

Edytowane przez Szynalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Szynalka napisał:

No teraz dla mnie to jest zrozumiałe ale w tamtym momencie nie myślałam co zrobić, niestety stres i emocje dały swoje, byłam pierwszy raz sprawdzana w dodatku za nic więc nie pomyślałam o zrobieniu ss, nie zwalając winy na Zeltraza bo to akurat głownie wina internetu i sprzętu, gdy pytałam co teraz zrobić po tym jak nie wywaliło nie wspomniał nic o tym żebym zrobiła ss tylko mówił że on nie wie bo dawno się tym nie zajmował no ale ja się tym nigdy nie zajmowałam dlatego tym bardziej nie wiedziałam co powinnam zrobić. Dlatego mam nadzieje że uda się coś zrobić żeby udowodnić nawet to że nie posiadałam żadnych niedozwolonych modyfikacji bo przez słaby internet nie dostałam szansy.

To warto napisać skargę na Pana Zeltra,że cię nie poinformował co trzeba zrobić 

 

  • Superka 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, zaczniemy tak na tym ss nie ma klauzuli tam pokazałaś adres ip a hackerzy mogę to wykorzystać do zhamowania komputera. Jeżeli masz na prawdę słaby internet to moim zdaniem powinnaś poinformować administrację o ty przy sprawdzaniu ciebie, powinnaś zrobić ss komunikatu który ci się wyświetlił w momencie ,,wyrzucenia" oczywiście na ss musi być data i godzina. Moim zdaniem to odwołanie od blokady jest  Do odrzucenia. Serdecznie pozdrawiam administrację i graczy serwera.

image.png.2c0ec94e1afb16df98d4a313b8b6d8f9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, krzyhuewrsg napisał:

Dzień dobry, zaczniemy tak na tym ss nie ma klauzuli tam pokazałaś adres ip a hackerzy mogę to wykorzystać do zhamowania komputera. Jeżeli masz na prawdę słaby internet to moim zdaniem powinnaś poinformować administrację o ty przy sprawdzaniu ciebie, powinnaś zrobić ss komunikatu który ci się wyświetlił w momencie ,,wyrzucenia" oczywiście na ss musi być data i godzina. Moim zdaniem to odwołanie od blokady jest  Do odrzucenia. Serdecznie pozdrawiam administrację i graczy serwera.

Powiedziałam Zeltrazowi że wywaliło mnie przez internet tak samo mówiłam że ścina mi rozmowę, sprawa z ss gdy mnie wyrzuciło racja mogłam go zrobić ale w tamtym momencie zależało mi na tym aby być na ty serwerze bo nie chciałam bana a dostałam go za nic, tak jak pisałam wcześniej byłam pierwszy raz sprawdzana w dodatku bez przyczyny a wydaje mi się że Zeltraz jako admin lub po prostu osoba z wyższą rangą która sprawdza osoby mogłaby poinformować żebym zrobiła ss a nie mówić że sie nie wie bo dawno tego nie robił i gdy mnie wyrzuciło powiedział że już po sprawie z czego to nie była moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szynalka  @kamileq27 Wyraźnie piszę że ma osoba sprawdzana wejść na ts3 a po za tym nie ma wyraźnie udowodnionego błędu administracji. Ale aby odwołanie było do zaakceptowania muszą być podane dowody sądzące o winie administratora, a w tym odwołaniu nie ma żadnych dowodów niepoprawnego nadania blokady na konto, uświadamiam ciebie że ss bana to nie są dowody o niepoprawnym nadaniu blokady konta. Ja nadal twierdzę że to odwołanie jest Do odrzucenia.

image.png.2c0ec94e1afb16df98d4a313b8b6d8f9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krzyhuewrsg napisał:

@Szynalka  @kamileq27 Wyraźnie piszę że ma osoba sprawdzana wejść na ts3 a po za tym nie ma wyraźnie udowodnionego błędu administracji. Ale aby odwołanie było do zaakceptowania muszą być podane dowody sądzące o winie administratora, a w tym odwołaniu nie ma żadnych dowodów niepoprawnego nadania blokady na konto, uświadamiam ciebie że ss bana to nie są dowody o niepoprawnym nadaniu blokady konta. Ja nadal twierdzę że to odwołanie jest Do odrzucenia.

I tak zrobiłam weszłam na ts3. Rozumiem ale jakbym miała dać dowód skoro to było w rozmowie na ts3 a jak chodzi o ss wyrzucenia to jako pierwsze nie myślałam o tym żeby mieć dowód tylko żeby zostać sprawdzona aby udowodnić że nie było żadnej przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzynalkaNie pisz tego samego brak dowodów do odrzucenia. W tym odwołaniu nie ma jednoznacznych dowodów  więc do odrzucenia. Inie pisz tego samego bez przerwy. Jak to odwołanie zostanie zaakceptowane to ja po prostu świętym papieżem zostanę.

image.png.2c0ec94e1afb16df98d4a313b8b6d8f9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krzyhuewrsg napisał:

@SzynalkaNie pisz tego samego brak dowodów do odrzucenia. W tym odwołaniu nie ma jednoznacznych dowodów  więc do odrzucenia. Inie pisz tego samego bez przerwy. Jak to odwołanie zostanie zaakceptowane to ja po prostu świętym papieżem zostanę.

Zostałam zbanowana a nic nie zrobiłam dlatego chyba oczywiste jest to że będę starać się i robić wszystko aby rozwiązać tą sprawę, tak samo z dowodami jeżeli mogę jakieś logi czy coś wysłać chce to zrobić. Dlatego nie rozumiem dlaczego mam nie pisać skoro chce to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2022 o 20:38, bugajska26 napisał:

Jestem za odrzuceniem, ponieważ na screenie, który dodałaś widać że masz doriana w znajomych

Ps mam nadzieję, że przekroczyłaś próg 15 lat, dużo zdrówka w nowym roku

+1 zboczeniec  z tego Dorriano pamiętam jak każdy miał z niego bekę na poprzedniej edycji XD bo uja wysyłał 13 latce XD   On na kazdej edycij szuka takich Panienek co po nocach grają xd  a teraz udaje, ze nic takiego miejsca nie miało  xdd

 

Twoja wiadomość nie wnosi nic do odwołania! Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic.//jipsyy

Edytowane przez jipsyy
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powyższych wypowiedziach sądzę że nie ma niestety wystarczających dowodów żeby karę zdjąć. Jedynym dowodem może być zeznanie Zeltraza który wie bądź nie czy miałaś zakłócenia podczas rozmowy na ts. Jeżeli natomiast było inaczej co też trzeba założyć, czyli wyszłaś bo się wystraszyłaś to kara powinna być podtrzymana. Uważam ze Zeltraz powinien wypowiedzieć się pod tym wątkiem żeby ostatecznie wyjaśnić sprawę.

Neutral

  • Like 1

 

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...