Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

TheShiwterox


TheShiwterox
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: TheShiwterox
Nick Administratora, który banował:  Marcinek0106
Długość bana: 2 dni 
Kiedy to się stało?: dzisiaj o godz 11:42  04.01.2022
Opis sytuacji: Kupiłem sobie konia na targowisku za 10k. Wróciłem na działkę zespawniłem go w zagrodze z owcami chciałem go oswoic po 3 razach proby kon znikł. owce tez mi znikały ale zawsze po max 1 min sie pojawiały a konia nie bylo 10 min postanowiłem napisac do pomocy i tam powedzieli ze bez ss nic nie zrobia. zapytałem sie czy moze byc ss juz bez konia tylko z owcami napisali mi ze tak. No to wysłalem tego ss b=z owacami i przyszedł admin mkowiac poco sie dowalam do nicc skoro sa moje zwierzeta. Wiec wytłumaczyłem jeszcze raz ze chodzi mi o konia powiedziała to samo ze bez ss nic nie zrobia.To sie wkurzyłem napisałem im ze to jest ich wina i powinni naprawidz tego buga ze znikaniem bo ludze na tym traca. Nic nie odpisała. Zapytałem sie czy chociarz oddadzą te 10. Napisali znowu ze bez ss nic nie moga zrob. Nosz kurcze skad moge miec ss z koniem jak on znikł no ludzie. Pod wpływem emocji napisałem ze nic nie uma zrobi i ta administracja jest ch*jowa. Dostałem upomienie a po 5 min ban. ichce sie odwołac bo ta cała awfera jest z ich winy.spacer.png
Screen bana: ...

 

Prosze o szybką interwencje

Edytowane przez jipsyy
  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Twój ban nie jest z winy administracji, tylko z twojej. To ty pod wpływem emocji obraziłeś administrację. Wystarczyło nie pisać tego i powiedzieć to samemu do siebie.

 

Zwierzęta na serwerze nieraz znikają, bo jest to przez anty lag (plugin), ale czemu Tobie koń od razu znikł to nie wiem.

 

Do odrzucenia

  • Superka 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...