Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Twojealterego


twojealterego
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Twojealterego
Nick Administratora, który banował: Zabsong
Kiedy to się stało?: 04.01.2022 godz 10;40
Opis sytuacji: zaczynajac od poczatku zniknely mi zwierzeta i w nowych ogloszneiahc nie bylo napisane ze trzeba meic screeny sprzed 3 dni a ja mialam sprzed 4, sam poczatek edycji wiec nie wiedzialam ze obowiazuje taka zasada, dowiedzialam sie powiedzialam zeby to poprawili bo wprowadzaja w blad tak zrobili pogodzilam sioe z tym kupilam nowe. ale dzis wchodzac na serwer zniknal mi armorstand z klata kolczasta i glowka taco (rip) zapytalam na pomoc czyu to tez moze znikac? odpowiedz sotalam ze MOZLIWE od nie pamietam kogo, napisalam ponownie na pomoc czy moga mi to oddac albo chociac klate bo to nie moja wina ze zniknelo, zabsong zapytak czy mam screena i zirytowana powiedzialam ,,nie wiedzialam ze na tym zajebnym serwerze trzeba robic wsyztskiego screenyXDDD'' nie uwazam ze jest to obraza gracza nigfdzie go nie obrazilam, uwazam ze powinno byc to upomnienie za zle uzycie pomoc a nie ban na 12 godzin 😄 
Screen bana: ...

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia, już tłumaczę czemu. Słowa, które zastosowałeś na /pomoc, jawnie obrażają całą strukturę serwera, zaczynając od Graczy po Administrację itd., co oznacza, że ban jest słuszny.

10 minut temu, twojealterego napisał:

w nowych ogloszneiahc nie bylo napisane ze trzeba meic screeny sprzed 3 dni a ja mialam sprzed 4,

To nie prawda, na potwierdzenie mojej racji podsyłam dokładny wygląd ogłoszenia mówiącego o ograniczeniu czasowym co do zdjęć:

"Od czasu do czasu zrób screen Twoich zwierzątek! Pomoże to Administracji w oddaniu Ci ich na wypadek nagłego zniknięcia zwierząt z Twojej działki(do 3 dni)".

Edytowane przez Less_Than3
  • Superka 3
  • Haha 1
  • Thinking 1
  • Mrozi 1

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...