Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Snoxik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...ghostxd36
Nick Administratora, który banował: ...  Alicjja
Kiedy to się stało?: ...  03.01.2022 koło godz 21
Opis sytuacji: ...  Sprawa Wygląda następująca Znalazłem 2 Spoty Wieśniaków ukrytych pod ziemia i najwidoczniej się to paru osobą to nie spodobało i postanowili mnie zgłosić no i o to ta kontrola/sprawdzenie podejrzewanie mnie o X-ray, ale przy sprawdzaniu Alicja znalazła  u mnie  w pobranych Tiny Task o dziwo ten Tiny Task był juz bardzo dawno pobrany z Półtora miesiąca temu a na serwerze gram od 30 grudnia Próbowałem sie z tego wytłumaczyć ale niestety bez pozytywnego skutku, Niestety nie przeczytałem regulaminu, ze za  samo posiadanie na komputerze może być ban, Bardzo bym prosił o Uniewinnienie mnie i zdjęcie mi bana jeżeli to możliwe. Nie używałem  Tiny Task W Minecraft Alicijj  wytłumaczyłem po co mi on był ale niestety musiała mnie zbanowac, nie ukrywam, ze te 10 dni dla mnie to dużo bez grania na tym serwerze jeszcze w dodatku kupiłem  vipa i sie zmarnuje . Pozdrawiam Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy Pozdrawiam. 
Screen bana: ...image.png.097121b78c3470acc8e357ceb8166d15.png 

Edytowane przez Snoxik
  • Przytulas 1
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia 

Niech się vip marnuje,nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z jego przestrzegania.

Ale wieśniaki nie mogą się zmarnować wiec podaj na priv kordy to się nimi zaopiekuje 

Edytowane przez kamileq27
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Nie ośmieszaj się 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja  napisałem, ze vip mnie zwalnia z nieprzestrzegania  regulaminu? Po  za tym jak  ludzi boli, ze ktoś znajdzie Schowanych wieśniaków i od razu zgłaszają za X-ray

a  tego Tiny Task w folderu nie miałem ani na pulpicie miałem go w pobranych i on był w innym celu używany z reszta Alicji wszystko wytłumaczyłem po co mi był.  Więc oczekuje Pozytywnego  rozpatrzenia sprawy  :3

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Snoxik napisał:

A Ja  napisałem, ze vip mnie zwalnia z nieprzestrzegania  regulaminu? Po  za tym jak  ludzi boli, ze ktoś znajdzie Schowanych wieśniaków i od razu zgłaszają za X-ray

a  tego Tiny Task w folderu nie miałem ani na pulpicie miałem go w pobranych i on był w innym celu używany z reszta Alicji wszystko wytłumaczyłem po co mi był.  Więc oczekuje Pozytywnego  rozpatrzenia sprawy  :3

Ja natomiast oczekuje podania mi kordów na których znajdują się wieśniaki żeby mógł się nimi zaopiekować 

  • Nie ośmieszaj się 2
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kamileq27 napisał:

Ja natomiast oczekuje podania mi kordów na których znajdują się wieśniaki żeby mógł się nimi zaopiekować 

Właśnie  o tym mowie boli to ludzi, ze ktoś znajdzie xd a ty nie przykre 

  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dominik585 napisał:

Niestety ale muszę być na nie 

 

Miałeś cheaty które są niedozwolone na "najlepszym serwerze w Polsce" więc ban słuszny 

Tiny Task nie był przeznaczony Do  Minecraft jeszcze raz wspomnę  Miłem już go od 2 miesięcy prawie  a na serwerze gram od 31 grudnia 🙂 

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Odrzucenia 

może i nie używałeś tego tiny taska ale dalej go miałeś grając na serwerze, czasem warto sprawdzić co tam pisze w tych nwm +/- 10 linijkach regulaminu.

Wgl będę już miał totalną beke jak mu to zaakceptują... xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam u Ciebie tego tinytaska zaraz na początku sprawdzania w pobranych, data modyfikacji ukazywała 01.01.2022. Tłumaczyłeś mi, że używasz tego jedynie do cs, jednak ja tłumaczyłam Ci, że nie ma tego zbytnio jak udowodnić i za samo posiadanie cheatów jest ban. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania. Tyle chyba z mojej strony, nie uważam, żebyś "zasłużyłna unbana tylko i wyłącznie dlatego, że "używasz tego do cs, a nie do mc" (szczerze każdy mógłby tak powiedzieć). Sprawiedliwość musi być i tak jak pozostali gracze z taką sytuacją powinieneś pozostać na banie.

  • Superka 2

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze brak tagów po drugie w regulaminie wyraźnie pisze że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Vip niech się marnuje twoja wina . Więc do  ODRZUCENIA

Edytowane przez krzyhuewrsg

image.png.2c0ec94e1afb16df98d4a313b8b6d8f9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...