Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

cudajezusa


cudajezusa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: cudajezusa
Nick Administratora, który banował: Alicjja
Kiedy to się stało?: 03.01.2022r.
Opis sytuacji: ,, Omijanie systemu AntyAFK "Kompletnie, nie wiem co zrobiłem źle. Jeździłem na działce wagonikiem i regularnie sprawdzałem czy nikt do mnie nie pisze. Owinęło mi się właśnie, że jest zabroniony AFK i pilnowałem tego srogo. Ewidentnie nie zauważyłem wiadomości ani nic od administracji. Na moje nieszczęście zdjąłem słuchawki z uszu i zapomniałem założyć i niestety nie przyszło mi powiadomienie. Przykro mi z tego powodu bo okolo 6h jeździłem wagonikiem i siedziałem przed komputerem i wszystko sprawdzałem, czy jest możliwość usunięcia tego bana? Bardzo lubie ten serwer i nie wytrzymam czekając do jutra. Mam nadzieje, że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę. 
Screen bana: 

Bez tytułu.png

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam do Ciebie dużą ilość wiadomości w różnych odstępach czasowych, na które mi nie odpisałeś, dlatego też otrzymałeś bana. Nigdzie nie jest powiedziane @dominik585, że muszę oznaczyć gracza na chacie, specjalnie pisze na msg, aby "kumple" takiego gracza nie powiadomili go o takowej sytuacji.

  • Superka 2
  • Przytulas 1
  • Thinking 3

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alicja napisał:

 Nigdzie nie jest powiedziane @dominik585, że muszę oznaczyć gracza na chacie, specjalnie pisze na msg, aby "kumple" takiego gracza nie powiadomili go o takowej sytuacji.

Warto wspomnieć że niektórzy gracze mają takie coś jak "wyłączony chat" więc powinno się oznaczać graczy na chacie ogólnym żeby przyszło im to powiadomienie że ktoś ich oznacza i żeby włączyli chat

Edytowane przez dominik585
  • Superka 1
  • Haha 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dominik585 napisał:

Warto wspomnieć że niektórzy gracze mają takie coś jak "wyłączony chat" więc powinno się oznaczać graczy na chacie ogólnym żeby przyszło im to powiadomienie że ktoś ich oznacza i żeby włączyli chat

Słuszne spostrzeżenie,też często gram na f1

I jeśli pisała na msg to ban nie słuszny 

 

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 2
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mój problem, że ktoś ma wyłączony chat, robi to wyłącznie na własną odpowiedzialność, a ja wykonuję jedynie swoją robotę. Uważam, że takie sprawdzanie jest jak najbardziej słuszne i sprawiedliwe, moi koledzy z administracji też się posługują taką metodą. 

Poza tym ban się już dawno skończył 

  • Superka 2
  • Przytulas 1
  • Nie ośmieszaj się 3

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...