Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

justdeox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: justdeox 
Nick Administratora, który banował: jipsyy 
Kiedy to się stało?: Mniej więcej 9 godzin temu 
Opis sytuacji: a więc tak cały dzień ( 30.12.2021 ) nie wbijałem na serwer jakoś 20 minut temu stwierdziłem że se zagram a tu taka niespodzianka mam bana za cheaty ( Kilaure ) której nie mam co może potwierdzić jeden z KidModów ( DaXim_ ) ponieważ byłem przez niego sprawdzany dnia 26/27 grudnia i nic nie znalazł a byłem sprawdzany przez mniej więcej 15 minut a więc nie wiem skąd pomysł że mam cheaty, warto dodać ze dnia 29 grudnia jak byłem na serwerze wraz z kolegą chcieliśmy sobie zażartować z gracza KrychaMieczXD i pisaliśmy coś typu jak się pozbyć tego i tamtego permamentnie, nawet jeden z innych graczy przyłączył się do "zabawy" ale nie sądziłem że pan Krycha się rozprzęgli na administracjii za takie coś.. poza tym nie wiem czemu ja dostałem a kolega nie i też nie rozumiem dlaczego nie zostałem pierw sprawdzony. 
Screen bana: obraz_2021-12-30_213706.thumb.png.7d0f8dd2d76b033b86b428b161e279a4.png

  • Superka 2
  • Przytulas 3
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to * która to zgłosiła. Jestem za unbannem, ponieważ gracz ten był sprawdzany przez @DaXim_ kilka dni wcześniej i nie posiadał żadnych niedozwolonych modyfikacji więc jaka jest tu logika żeby banować kogoś za słowa. Myślę że żyjemy w czasach gdzie żart jest normalna rzeczą, a administracja nie powinna brać wszystkiego na poważnie.

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 10% za używanie wulgaryzmów. Ocenzurowano wulgaryzm.//jipsyy

Edytowane przez jipsyy
  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Dostałam dowody od pewnego Gracza, na których jest ukazany fragment rozmowy z chatu globalnego. Wyraźnie widać tam przyznanie się do posiadania oraz częstego używania niedozwolonej modyfikacji przez Twoją osobę. Każdy już powinien wiedzieć, że żarty typu ''admin mam czity'' są brane na poważnie i później są wyciągane z tego odpowiednie konsekwencje.

 

43 minuty temu, kamileq27 napisał:

Gracz był sprawdzany wcześniej,więc raczej był czysty ;d

 

Nie jest to dobrym argumentem. Są przypadki, w których Gracz zaraz po sprawdzaniu instaluje cheaty, ''bo przecież teraz mnie sprawdzali, to w najbliższym czasie już nie będę sprawdzany''. Oczywiście nikogo tutaj nie oskarżam, ale przypominam, że nie ma żadnego obowiązkowego czasu, aby ponownie sprawdzić Gracza.

 

34 minuty temu, _swiezak_ napisał:

a administracja nie powinna brać wszystkiego na poważnie

 

Myślę, że Administracja nie bierze wszystkich słów na poważnie - po prostu są pewne granice.

 

55 minut temu, justdeox napisał:

nawet jeden z innych graczy przyłączył się do "zabawy" ale nie sądziłem że pan Krycha się rozprzęgli na administracjii za takie coś

 

Prosiłabym również, żeby nie oskarżać innych Graczy ''na ślepo'' lub ''bo tak mi się wydaje''. Szukanie takowej osoby nic nie da w takiej sytuacji, a może jedynie pogorszyć dane relacje (oczywiście niepotrzebnie;/).

 

 

Dodam również, że na wydanie blokady dostałam zgodę od osoby z wyższą rangą. Ostatecznie jestem za odrzuceniem odwołania. 

  • Superka 3
  • Like 1
  • Przytulas 1
  • Haha 1
  • Thinking 1
  • Nie ośmieszaj się 3

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jipsyy napisał:

Dostałam dowody od pewnego Gracza, na których jest ukazany fragment rozmowy z chatu globalnego. Wyraźnie widać tam przyznanie się do posiadania oraz częstego używania niedozwolonej modyfikacji przez Twoją osobę. Każdy już powinien wiedzieć, że żarty typu ''admin mam czity'' są brane na poważnie i później są wyciągane z tego odpowiednie konsekwencje.

 

 

Nie jest to dobrym argumentem. Są przypadki, w których Gracz zaraz po sprawdzaniu instaluje cheaty, ''bo przecież teraz mnie sprawdzali, to w najbliższym czasie już nie będę sprawdzany''. Oczywiście nikogo tutaj nie oskarżam, ale przypominam, że nie ma żadnego obowiązkowego czasu, aby ponownie sprawdzić Gracza.

 

 

Myślę, że Administracja nie bierze wszystkich słów na poważnie - po prostu są pewne granice.

 

 

Prosiłabym również, żeby nie oskarżać innych Graczy ''na ślepo'' lub ''bo tak mi się wydaje''. Szukanie takowej osoby nic nie da w takiej sytuacji, a może jedynie pogorszyć dane relacje (oczywiście niepotrzebnie;/).

 

 

Dodam również, że na wydanie blokady dostałam zgodę od osoby z wyższą rangą. Ostatecznie jestem za odrzuceniem odwołania. 

Tak ponadto to sprawdź osobę,która prosiłem żebyś sprawdzila, najwidoczniej jeszcze tego nie zrobiłaś a innym graczom dajesz bany za cheaty. Czyżby faworka 🤔

  • Superka 3
  • Nie ośmieszaj się 2
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za NIE ponieważ to że ,,bawiles" się z @KrychaMieczXD to może byc tylko wymyslony przez ciebie powud a pi drugie w 5 minut można zainstalowac cheaty. Krótkiego masz bana więc poczekasz sylwestra spędzisz z rodziną . Definytywnie NIE  ponieważ jak widać jest wszystko napisane.więc NIE i jeszcze raz NIE

 

2 minuty temu, kamileq27 napisał:

Tak ponadto to sprawdź osobę,która prosiłem żebyś sprawdzila, najwidoczniej jeszcze tego nie zrobiłaś a innym graczom dajesz bany za cheaty. Czyżby faworka 🤔

 

  • Haha 4

image.png.2c0ec94e1afb16df98d4a313b8b6d8f9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jipsyy napisał:

Dostałam dowody od pewnego Gracza, na których jest ukazany fragment rozmowy z chatu globalnego. Wyraźnie widać tam przyznanie się do posiadania oraz częstego używania niedozwolonej modyfikacji przez Twoją osobę. Każdy już powinien wiedzieć, że żarty typu ''admin mam czity'' są brane na poważnie i później są wyciągane z tego odpowiednie konsekwencje.

 

 

Nie jest to dobrym argumentem. Są przypadki, w których Gracz zaraz po sprawdzaniu instaluje cheaty, ''bo przecież teraz mnie sprawdzali, to w najbliższym czasie już nie będę sprawdzany''. Oczywiście nikogo tutaj nie oskarżam, ale przypominam, że nie ma żadnego obowiązkowego czasu, aby ponownie sprawdzić Gracza.

 

 

Myślę, że Administracja nie bierze wszystkich słów na poważnie - po prostu są pewne granice.

 

 

Prosiłabym również, żeby nie oskarżać innych Graczy ''na ślepo'' lub ''bo tak mi się wydaje''. Szukanie takowej osoby nic nie da w takiej sytuacji, a może jedynie pogorszyć dane relacje (oczywiście niepotrzebnie;/).

 

 

Dodam również, że na wydanie blokady dostałam zgodę od osoby z wyższą rangą. Ostatecznie jestem za odrzuceniem odwołania. 

 A więc sprawdzicie mnie teraz no xd znajdziecie całe NIC a kompa nie resetowałem nic nie dotykałem 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krzyhuewrsg napisał:

Kto w to uwierzy haha

Dla twojej świadomości część administracji posiada program,który umożliwia sprawdzenie usuniętych plików. 

🙂🙃🙂🙃🙂🙃🙂

  • Superka 2
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy Jipsyy jesteś spoko osóbka, ale krzywo tak przekonać się do zbanowania kogoś tylko dlatego, że napisał, że coś ma.😛 Ja np kiedyś z Żaby se jaja robiłem chyba z Lotnikiem, że xraya mamy i staraliśmy się wiarygodnie wypaść Xd

  • Superka 2
  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ten ban mnie rozśmieszył

Jak powiem że jestem Lady Gagą to też administracja uwierzy ?? 

Polecam najpierw sprawdzić gracza a później dawać bana za rzekome "czity"

Zastanawiam się co gdyby taki szary gracz napisał skargę... Nikt by się tym nie przejął, ani tym że na globalu by pisał że ktoś ma cheaty

Ja rozumiem taki KrychaMiecz ma pewnie lepszy kontakt z wami ale czy to oznacza że wszystko co napisze jest zgodne z prawdą ????

(ostatnie zdanie to tylko przypuszczenia)

jestem ZA odbanowaniem gracza

  • Superka 3
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK 

 

Nie ośmieszajcie się tymi banami Chłop się dobrze bawił i napisał kilka słów za dużo bo myślał że go nikt nie zgłosi ale trzeba pamiętać że gdy KrychaMieczXD jest na serwerze nie można pisać takich rzeczy bo siedzi na konfie

 

 

Sam wiem co czujesz dostając bana za cheaty jak cię nikt nie sprawdzał sam byłem nobkiem który nic nie umiał wbiłem się do kilku topek i bany zaczęły lecieć jak woda 

 

I jak ma ktoś dowody ze ktoś się przyznaje do cheatów weźcie np. Takiego Oskara i zainstalujcie tą aplikację którą możecie sprawdzać co było ostatnio usunięte i będzie po sprawie😅

  • Superka 5

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Więc przyszedł czas, żebym ja się wypowiedział.

 

W dniu 30.12.2021 o 22:37, justdeox napisał:

byłem na serwerze wraz z kolegą chcieliśmy sobie zażartować z gracza KrychaMieczXD i pisaliśmy coś typu jak się pozbyć tego i tamtego permamentnie, nawet jeden z innych graczy przyłączył się do "zabawy" ale nie sądziłem że pan Krycha się rozprzęgli na administracjii za takie coś..

Zaczynając, "wraz z kolegą chcieliśmy sobie zażartować z gracza KrychaMieczXD" - ze mnie się nie żartuje, najważniejsza zasada to "zaczniesz ze mną wojnę, to ją przegrasz". Jestem graczem który lubi pomagać innym graczom, więc jak zadałeś mi jakieś pytanie to Ci na nie odpowiedziałem i pomogłem.

 

Nie mając żadnych dowodów na to, że to ja mogłem Cie zgłosić to od razu mnie oczerniasz. Nie było niestety takiej sytuacji, żebym "rozprzęglił" się na ciebie. Podpadłeś mi tym, i możesz już liczyć, że będziesz pod moim okiem.

 

23 godziny temu, jipsyy napisał:

Prosiłabym również, żeby nie oskarżać innych Graczy ''na ślepo'' lub ''bo tak mi się wydaje''. Szukanie takowej osoby nic nie da w takiej sytuacji, a może jedynie pogorszyć dane relacje (oczywiście niepotrzebnie;/).

jipsyy też bardzo dobrze napisała.

 

Do odrzucenia, administracja w 100% może nadać Ci blokadę jeżeli się przyznasz do niedozwolonych modyfikacji, tym bardziej jak zezwoli na to zarząd. Przyznałeś się do killaury przy DaXimie który był online na serwerze, więc nie wiem w czym problem (jak napisałeś wiadomość typu "tylko nie zgłoś mnie", to napisałem "ale wiesz, że jest 3 administratorów online?", wiec trzeba było się już tego spodziewać).

  • Superka 2
  • Like 1
  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 8
  • Mrozi 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KrychaMieczXD napisał:

Więc przyszedł czas, żebym ja się wypowiedział.

 

Zaczynając, "wraz z kolegą chcieliśmy sobie zażartować z gracza KrychaMieczXD" - ze mnie się nie żartuje, najważniejsza zasada to "zaczniesz ze mną wojnę, to ją przegrasz". Jestem graczem który lubi pomagać innym graczom, więc jak zadałeś mi jakieś pytanie to Ci na nie odpowiedziałem i pomogłem.

 

Nie mając żadnych dowodów na to, że to ja mogłem Cie zgłosić to od razu mnie oczerniasz. Nie było niestety takiej sytuacji, żebym "rozprzęglił" się na ciebie. Podpadłeś mi tym, i możesz już liczyć, że będziesz pod moim okiem.

 

jipsyy też bardzo dobrze napisała.

 

Do odrzucenia, administracja w 100% może nadać Ci blokadę jeżeli się przyznasz do niedozwolonych modyfikacji, tym bardziej jak zezwoli na to zarząd. Przyznałeś się do killaury przy DaXimie który był online na serwerze, więc nie wiem w czym problem (jak napisałeś wiadomość typu "tylko nie zgłoś mnie", to napisałem "ale wiesz, że jest 3 administratorów online?", wiec trzeba było się już tego spodziewać).

Z całym szacunkiem, ale w Twojej "wypowiedzi", są póki co jakieś śmieszne groźby "Zadarłeś ze mną to teraz będziesz pod moim okiem na serwerze w klockach". Jeszcze ta (moim skromnym zdaniem żałosna linia obrony, bo jak już kogoś oskarżasz to po całości) "Jestem graczem, który lubi pomagać innym graczom" jakby iks de chłopie.  Podpinka pod wypowiedź Jipsyy ale DALEJ NIE MA prawdziwych argumentów. Jedyne co to "mogłeś nie pisać takich rzeczy to by nie było problemu" no dobra ale co z tego, że napisał skoro nie miał tych rzeczy? jak powiem przy policji, że chciałbym podrywać panią z kwiaciarni to jak myślisz wezmą mnie na wytrzeźwiałkę czy skażą na więzienie?. Wkurza mnie takie ograniczone myślenie u niektórych byleby tylko coś napisać lub co gorsza - na siłę przypodobać się administracji. Tak czytam i czytam i szczerze jedyny powód, dla którego justdeox został zbanowany to to, że coś sobie napisał. Jak dla mnie zarówno Ty jak i administracja powinna schować honor do kieszeni i odbanować gracza, bo nie zasłużył na tego bana, a co najwyżej na rozmowę porządkującą na TSie o tym, że pewnych żartów administracja nie toleruje. Dziękuję za uwagę. 

  • Superka 5
  • Like 1
  • Przytulas 1
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, KrychaMieczXD napisał:

Więc przyszedł czas, żebym ja się wypowiedział.

 

Zaczynając, "wraz z kolegą chcieliśmy sobie zażartować z gracza KrychaMieczXD" - ze mnie się nie żartuje, najważniejsza zasada to "zaczniesz ze mną wojnę, to ją przegrasz". Jestem graczem który lubi pomagać innym graczom, więc jak zadałeś mi jakieś pytanie to Ci na nie odpowiedziałem i pomogłem.

 

Nie mając żadnych dowodów na to, że to ja mogłem Cie zgłosić to od razu mnie oczerniasz. Nie było niestety takiej sytuacji, żebym "rozprzęglił" się na ciebie. Podpadłeś mi tym, i możesz już liczyć, że będziesz pod moim okiem.

 

jipsyy też bardzo dobrze napisała.

 

Do odrzucenia, administracja w 100% może nadać Ci blokadę jeżeli się przyznasz do niedozwolonych modyfikacji, tym bardziej jak zezwoli na to zarząd. Przyznałeś się do killaury przy DaXimie który był online na serwerze, więc nie wiem w czym problem (jak napisałeś wiadomość typu "tylko nie zgłoś mnie", to napisałem "ale wiesz, że jest 3 administratorów online?", wiec trzeba było się już tego spodziewać).

A więc jeżeli było 3 administratorów online na serwerze to dlaczego żaden z nich nie dał mi żadnego upomnienia czy whatever? tylko bana dostałem na drugi dzień o około 14 no xd mordo, poza tym kim ty jesteś żeby pisać "Będziesz pod moim okiem" beke mam z ciebie a te " Jestem graczem który lubi pomagać innym graczom" wsadź se w 4 litery bo jedynym graczem jakim jesteś to takim co liże dupe całej administracji i lubi się rozprzęglić na każdego aby tylko podbić swoją ocene w oczach administracji, szkoda mi ciebie człowieku nie wiem jak ludzie mogą z tobą grać bo znając życie taka osoba jak ty by sprzedała ziomka którego zna od szpitala... tak szczerze mi ten ban nic nie robi jedyne co ten ban robi to nadaje złe zdanie na temat administracji i pokazuje jaką faworke ma x graczy na tym serwerze... 

  • Superka 3
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powinieneś pomyśleć 5 razy zanim napiszesz coś na chacie. Z twojej strony mógłby być to "żart" ale ze strony admina jest to brane na poważnie jako przyznanie się do używania cheatów. Popełniłeś błąd, za który odpowiadasz. 

Zdecydowanie na NIE!

Pozdrawiam cieplutko!

Edytowane przez Maajsterek
  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, justdeox napisał:

A więc jeżeli było 3 administratorów online na serwerze to dlaczego żaden z nich nie dał mi żadnego upomnienia czy whatever? tylko bana dostałem na drugi dzień o około 14 no xd mordo, poza tym kim ty jesteś żeby pisać "Będziesz pod moim okiem" beke mam z ciebie a te " Jestem graczem który lubi pomagać innym graczom" wsadź se w 4 litery bo jedynym graczem jakim jesteś to takim co liże dupe całej administracji i lubi się rozprzęglić na każdego aby tylko podbić swoją ocene w oczach administracji, szkoda mi ciebie człowieku nie wiem jak ludzie mogą z tobą grać bo znając życie taka osoba jak ty by sprzedała ziomka którego zna od szpitala... tak szczerze mi ten ban nic nie robi jedyne co ten ban robi to nadaje złe zdanie na temat administracji i pokazuje jaką faworke ma x graczy na tym serwerze... 

Mordzia połowa tej administracji nie może nic zrobić ponieważ nie ma permisji do tego.  Niektórzy w tej administracji siedzą na siłę żeby tylko siedzieć i podczas tego nic nierobienia ma serwerze zagrać w lola i pogadać na tsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Maajsterek napisał:

Mordzia połowa tej administracji nie może nic zrobić ponieważ nie ma permisji do tego.  Niektórzy w tej administracji siedzą na siłę żeby tylko siedzieć i podczas tego nic nierobienia ma serwerze zagrać w lola i pogadać na tsie.

Jakieś upomnienie mogą dać a jeżeli nie mogą dać nawet upomnienia to po kiego grzmota ten ciapak wspomina coś o trzech administratorach online xd

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...