Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

wladca_endu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: wladca_endu

Nick Administratora, który banował: Zeltraz

Długość bana: 5 dni

Kiedy to się stało?: 29.12.2021 o godzinie 18 dwadzieścia ileś

Opis sytuacji: Napisałem "mam x-ray xd" (napisalem to dla beki ale niewiedzialem ze dostane bana)(bez sprawdzenia zadego)      i dostałem bana za x-raya Screen bana: https://imgur.com/a/507oL0C

Edytowane przez wladca_endu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KwiatekMiki napisał:

byłem przy tym i nie miał xraya ani ogólnie cheatów żadnych

Ta, a ja byłem przy koronacji Zygmuna II Augusta.

 

Na NIE. Jak sobie mówisz, że masz cheaty, to spodziewaj się, że to zostanie potraktowane na poważnie i zostaniesz za to ukarany.

  • Superka 2

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Giecio napisał:

Jak sobie mówisz, że masz cheaty, to spodziewaj się, że to zostanie potraktowane na poważnie i zostaniesz za to ukarany.

czytaj dokładnie to co napisał szczególnie po xd można było się spodziewać że dla beki

 

 

2 minuty temu, Giecio napisał:

Ta, a ja byłem przy koronacji Zygmuna II Augusta.

wiem że zatrujesz

Edytowane przez KwiatekMiki
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KwiatekMiki napisał:

czytaj dokładnie to co napisał

Przeczytałem, i co? Jak napisał dla beki to musiał się liczyć z konsekwencjami, bo jak powiedziałem - Administracja może to wziąć na poważnie, i zbanować. Jak bez sprawdzania, to zapewne za zgodą Zarządu.

 

A to z tym żartem - nie jest to do końca dobry przykład, ale jednak ma on na celu uświadomienie, że można sobie powiedzieć, że przy czymś się było i dać informację, że było tak i tak, ale nie może tego udowodnić tylko słowami - musi posiadać konkretne dowody. Ty ich komplenie nie masz.

 

Nadal na NIE, powody tutaj o wyżej i w poprzednim poście.

  • Superka 2

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej jak wypowie się ten który banował. Jeżeli faktycznie dostałeś bana bez żadnego sprawdzania (albo chociaż obserwowania przez banującego) a tylko i wyłącznie po tym jak to napisałeś to imo jest to troche sus i nie na miejscu oraz nigdy nie powinno mieć miejsca bo wygląda to trochę jak koło fortuny lub polowanie na niedźwiedzia w Panu Tadeuszu. 

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ponieważ ja teraz mogę powiedzieć że mam a po chwili nie mam ja dał bym ci bana za utrudnianie pracy administracji ponieważ oni musieli by ciebie sprawdzić na marne. Na NIE . Ja u wujka na strych mam złoty samolot wysadzany diaxami a nie jednak to nie nie mam . 

  • Nie ośmieszaj się 2

image.png.2c0ec94e1afb16df98d4a313b8b6d8f9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...