Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ESMichal_
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ESMichal_
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Kiedy to się stało?:  Data: 28.12.2021 Wiadomość została napisana o 17:25:47, ban został nadany o 17:26:24
Opis sytuacji:  Po rozegraniu godziny od włączenia minecrafta zaczęły wyskakiwać na chacie Errory typu "OpenGL API ERROR: <kod erroru>"

po zapytaniu się na /helpop "Szybkie pytanie... Errory na chacie z "OpenGL" są przez Lunar Clienta i tylko ja je widzę czy są spowodowane pluginami na serwerze?" moje konto zostało zbanowane z powodem "za Cheaty[Lunar]". Niestety czuję się niesprawiedliwie potraktowany przez oldmancats, gdyż Lunar Client nie ma żadnych modyfikacji "które znacząco wpływają na indywidualny rozwój rozgrywki" a jest on tylko paczką antycheat, która może nadać ci blacklistę za używanie programów takich jak np. Timetravel, Cheat Engine lub Process Hacker 2, oraz dodaje ci parę modyfikacji kosmetycznych takich jak animacje 1.7 lub Keystrokes. Nie zmienia ona żadnych wartości typu float, double, string czy byte (więc nie ma możliwości dodawania prędkości czy możliwości latania).
Screen bana: 2021-12-28_18_00_00.thumb.png.86a555e9110a4ed423dd39eb383fd960.png

Logi z tego wydarzenia: 2021-12-28-2.log.gz (rozszerzenie .gz można otworzyć za pomocą programu winrar)

W logach powyżej można się doczytać takich wiadomości jak moja wiadomość do administracji (przez którą zostałem zbanowany), godziny i powód bana oraz CO NAJWAŻNIEJSZE "Errory" które mi wyskakiwały.

 

Prosił bym o drugą szansę, której na pewno nie zmarnuję, gdyż staram się zachowywać kulturę na chacie i nie rujnować innym przyjemności z gry.

Chciałbym przeprosić też każdą osobę której zniszczyłem grę poprzez używanie Lunar Clienta.

Proszę o odwołanie się do całej sprawy oraz rozpatrzenie jej, gdyż to ja zawiniłem i nie doczytałem regulaminu.

 

Pozdrawiam Michał.

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi przykro, ale niestety lunar jest na liście niedozwolonych programów i od dłuższego czasu jest walka, aby znikł stamtąd, aczkolwiek zarząd nie chce I tak na prawdę nie wiadomo czemu. Dobrze ze dostałes bana na 5 dni, bo mógłbyś też mieć na 7 lub 10 i mieć usuniętą działkę (możesz na stronie serwera w zakładce panelu gracza sprawdzić czy nie jest usunięta). niestety jestem za odrzuceniem, bo niż Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, ale i tak czuję po tej blokadzie jakiś niesmak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...