Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

bdmati oraz _Karolux


kurczakowski

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ... kurczen
Nick osoby oskarżonej: ... bdmati , _Karolux
Miejsce wydarzenia: ... /warp targ
Data i godzina wydarzenia: ... 27.12.2021 godz. 18:10
Opis sytuacji: ... Obaj gracze żerują na pomyłkach innych. Wiele razy gdy ktoś jak jest zmęczony i pominie przeczytanie nazwy przedmiotu i omyłkowo może kupić ten przycisk myśląc o czym innym. Wiem że przedmiot nie ma zmienionej nazwy przedmiotu ale tutaj to jest ewidentny scam. Co najlepsze bdmati sam pouczał mnie godzinę temu żebym zmienił ceny w moim targu. Uważam że takie itemy powinny być usuwane z targu.
Dowody:2021-12-27.thumb.png.1ac0e2e41abc397d3af9e81a19b36de2.png1376958456_2021-12-27(1).thumb.png.16e11d5b7c26d159176561695c8c8479.png 

Edytowane przez kurczakowski
literówka

 

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół na pół, zasadniczo nie scamują oni tak do końca ponieważ nazwa faktycznie nie jest zmieniona jednak nowi gracze nie do końca widzą jakąś różnicę między kamiennym przyciskiem zwykłym a magicznym kluczem - nie każdy zwróci uwagę że ten klucz jest podpisany na kolorowo z zupełnie inną nazwą. Aczkolwiek niektórzy patrzą tylko na cenę - mogą zostać łatwo oszukani. Mogę potwierdzić tylko że _Karolux zachowuje się jak kid totalny, wystawia na licytację Różę Witherową za 8k a jak ktoś napisze że w sklepie można kupić ją za 3k to jest wielkie oburzenie z jego strony. Poczekamy na odpowiedź innych graczy serwera. Pół na pół

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu (który czytałem kilkukrotnie) nie ma wzmianki o sprzedawaniu przedmiotów po zawyżonej cenie. Sprzedaję pewien produkt - wybieram cenę, za który go wystawie. Zaznaczam, że są to zwykłe "Kamienne przyciski". Kto chce, może je kupić i zastosować w mechanizmach, do dekoracji itp.

Co innego, gdybym je nazwał "klucz do magicznej skrzynki". Wtedy byłoby to oszustwo. 
Kamienny przycisk to item, jak każdy inny i można go sprzedać za określoną cenę. Jeśli ktoś pomyli go z kluczem do magicznej skrzynki to nie mój problem. Równie dobrze możnaby pomylić miecz grabież 6 z 4. Nie jest to wina sprzedającego, lecz gracza, który kupuje owy przedmiot.

pozdrawiam

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...