Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

korix4608


korix4608
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...korix4608
Nick Administratora, który banował: ...daxim_
Kiedy to się stało?: ...12:00 / 26.12.2021
Opis sytuacji: ...Daxim zaczął mnie sprawdzać miałem się przyznac lub nie ja sie nie przyznałem wszedłem na ts3 pogadałem chwile z daximem i dostałem linka do tam programu sprawdzającego online [coś takiego] i kliknąłem w niego [kożystałem z przeglądarki opera gx] nie mogłem go odpalic na tej przeglądarce więc zmieniłem przeglądarke na google chrome po czy jeszcze raz wszedłem w ten link i mój komputer zaczoł delkatnie mówiąc wariować zmieniła mi się rodzielczość ekrany miałem potem cały czarny ekran aż wywaliło mi komputer oczywiscie wywaliło mnie z mc i dostałem bana za logout i teraz tak chciał bym jeszcze raz zostać sprawdzony odblokowany na serverze ponieważ poprostu nie odemnie zależało to co się wtedy stało prosił bym o odblokwanie na serwerze i jeszcze jedno sprawdzenie mnię 
Screen bana: ...

Minecraft_ 1.16.5 26.12.2021 12_08_27.png

Screenshot 26.12.2021 12_52_53.png

Edytowane przez jipsyy
dodanie nowego ss nwm czy on jest właściwy i czy w czyść pomoże ale upewnię się
  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się wydawać mało wiarygodne ale naprawde tak było. Korzystam z bardzo słabego sprzętu i takie sytuację często mi się zdarzają szczególnie gdy mam włączone w tle kilka aplikacji w tym przypadku był to ts3 opera gx google chrome i minecraft mój komputer tego nie wytrzymał poprostu szczególnie gdy do mc mam przypisane więcej gb ramu i poprostu coś w tle działa to mi komputer nie wytrzymuję

 

Edytowane przez korix4608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem narazie na nie 

Jeśli dostarczysz ss komunikatu,że cię wywaliło jestem za unbanem i ponownym sprawdzeniem. 

Miałem podobna sytuacja 3 edycję temu i niestety bez tego ss nie dostałem unb

Pozdrawiam 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamileq27 napisał:

Niestety jestem narazie na nie 

Jeśli dostarczysz ss komunikatu,że cię wywaliło jestem za unbanem i ponownym sprawdzeniem. 

Miałem podobna sytuacja 3 edycję temu i niestety bez tego ss nie dostałem unb

Pozdrawiam 

jak miałem zrobic ss jak miałem cały czarny ekran nic zrobic nie mogłem ss wyłaczonego kompa? bo nie rozumiem do końca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, korix4608 napisał:

jak miałem zrobic ss jak miałem cały czarny ekran nic zrobic nie mogłem ss wyłaczonego kompa? bo nie rozumiem do końca 

Jeśli wywaliło ci komputer to po uruchomieniu go ponownie napewno wszystkie otwarte aplikacje uruchomiły ci się ponownie,więc mc tez. Chodzi mi o komunikat z mc

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamileq27 napisał:

Jeśli wywaliło ci komputer to po uruchomieniu go ponownie napewno wszystkie otwarte aplikacje uruchomiły ci się ponownie,więc mc tez. Chodzi mi o komunikat z mc

było tak zmieniała mi się rozdzielczość ekranu ekran czarny puźniej więc [kożystaw z laptopa sory tego nie ująłem] wyjąłem barterię z laptopa po jego uruchomieniu żadne aplikacje właczone nie są [taki restart laptopa] więc no mam 1 ss ale nwm czy on  jest właciwy zaraz dodam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak po ponownym sprawdzeniu gracza

Ostatnio jak widziałam cię na pvp (wczoraj) to nie byłeś na odpale + mnie też czasami wywala w najgorszym możliwym momencie.

O ss mogłeś nie pomyśleć,szczególnie że można to nazwać stresującą sytuacją.A zauważmy że byłeś na ts3,czyli nie byłeś zainteresowany tym sprawdzaniem

  • Superka 1
  • Like 1

co ja robię tu

 

1550629408_aaaea.png.a4830df593f3c98fc15322666a94e799.png.1ac1fccdbd596ecac4b39ac4409c60cf.pngtoshibainutoidol.png.cf9de0e582caee0b28e587fec600b122.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napiszę, że bardzo lubię takie odwołania. Nie osądzając nikogo o nieczystą rozgrywkę, ale prawie nic tu się nie zgadza. Po pierwsze skąd zrzut tego komunikatu skoro napisałeś, że po czarnym ekranie nastąpiło wyłączenie komputera, a sam wspomniałeś: 

18 minut temu, korix4608 napisał:

po jego uruchomieniu żadne aplikacje właczone nie są

Taki komunikat pojawia się gdy brakuje pliku w aplikacji do renderowania grafiki. Nie miał byś możliwości w ogóle włączenia gry, a jakimś sposobem w grze byłeś. Nie osądzając nikogo, ale każdy może taki komunikat znaleźć w Internecie zważywszy na to, że brak jest daty czy godziny.

Jedyne co się zgadza to to, że wspomniałeś mi podczas rozmowy o zmianie przeglądarki gdyż coś nie działało. Zgłosiłeś owy czarny ekran po czym wyszedłeś/wyrzuciło Cię z TeamSpeak'a, a po czasie wyszedłeś/wyrzuciło Cię z gry.

 

Decyzja należy do Opiekuna działu i Zarządu. Ja natomiast po przedstawionych dowodach, a raczej ich braku jestem na NieNie przekonują Twoje słowne tłumaczenia.

  • Superka 4

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...