Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

gibcio00

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: grveyxv
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?:  24/12/21 4:17
Opis sytuacji: W sumie to nie wiem, bo zostawiłem pc włączone na noc, żeby wbijać autofarmy i o 6 zobaczyłem, że dostałem bana za cheaty xd.
Screen bana:

 image.thumb.png.8e5ae7b9cc3fbdd97e8a53dfc8f9213b.png

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie sytuacja wyglądała tak, iż zostawiłeś komputer na AFKu i w tym czasie Administrator wziął Cię na sprawdzanie. Jako, iż nie wykazywałeś zainteresowania grą (ponieważ fizycznie nie byłeś przy urządzeniu), otrzymałeś blokadę. Następnym razem pamiętaj, aby nie zostawać online, podczas gdy odchodzisz od komputera.

 

Do odrzucenia

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Tepnąłem się do ciebie w nocy i zobaczyłem, że prawdopodobnie masz skrypt na omijanie systemu antyafk co jest uznawane za cheaty. Wziąłem cię na sprawdzanie i czekałem 15 minut licząc, że może wrócisz z tego afk, jednak tak się nie stało więc nie miałem wyboru jak dać ci bana za brak współpracy.

  • Superka 2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, oskar napisał:

Tepnąłem się do ciebie w nocy i zobaczyłem, że prawdopodobnie masz skrypt na omijanie systemu antyafk co jest uznawane za cheaty. Wziąłem cię na sprawdzanie i czekałem 15 minut licząc, że może wrócisz z tego afk, jednak tak się nie stało więc nie miałem wyboru jak dać ci bana za brak współpracy.

Obróciłem myszkę, żeby lpm trzymało, a to nie jest skrypt, ale przecież wiecie lepiej:

 

Godzinę temu, kamileq27 napisał:

Ban słuszny +powinien być ban dodatkowy za omijanie systemu antyafk

Do odrzucenia 

 xd

 

po drugie jak mam przyjść o 4:20 do sprawdzania skoro stoję afk, o tej godzinie normalni ludzie śpią 😉

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kamileq27 napisał:

No i Przyznałeś się do omijania systemu za to właśnie jest ban. 

Przyznałem się do omijana systemu a nie do cheatów naucz się czytać 😉 Obrócenie myszki to nie cheaty, i zostałem niesłusznie zbanowany na 10 dni pozderko.

ps nie wiem co robisz w administracji, skoro nie odróżniasz omijania systemu afk od cheatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gibcio00 napisał:

Przyznałem się do omijana systemu a nie do cheatów naucz się czytać 😉 Obrócenie myszki to nie cheaty, i zostałem niesłusznie zbanowany na 10 dni pozderko.

ps nie wiem co robisz w administracji, skoro nie odróżniasz omijania systemu afk od cheatów.

Skoro byłeś afk to ban słuszny XD

Nawet jest komunikat żeby wyjść z serwera jak jest się afk

Więc nie płacz i Czekaj 10dni na koniec bana yollo

  • Mrozi 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamileq27 napisał:

Skoro byłeś afk to ban słuszny XD

Nawet jest komunikat żeby wyjść z serwera jak jest się afk

Więc nie płacz i Czekaj 10dni na koniec bana yollo

siedzisz 24/7 na forum i nie wiesz że za omijanie afk jest max 5himage.png.72fbb9ab66fe1b5cce5692c9ad1192b8.png

radze zaznajomić się z regulaminem zanim bedziesz cwaniakował 😉

powinienem dostać bana za omijanie sytemu antyafk, a nie za cheaty

Proszę nie udzielaj się w tym wątku bo jak widać nic nie wiesz a chcesz świecić

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, gibcio00 napisał:

siedzisz 24/7 na forum i nie wiesz że za omijanie afk jest max 5himage.png.72fbb9ab66fe1b5cce5692c9ad1192b8.png

radze zaznajomić się z regulaminem zanim bedziesz cwaniakował 😉

powinienem dostać bana za omijanie sytemu antyafk, a nie za cheaty

Proszę nie udzielaj się w tym wątku bo jak widać nic nie wiesz a chcesz świecić

XDD

To chyba ty nie ogarniasz. 

O ująłeś system antyafk, nie zjawiłeś sie na ts gdy administrator cie sprawdzał, więc ban słuszny

Po  co się kłócisz? XD

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Drogi graczu, nie wyszedłeś z serwera co jest zalecane, zostałeś sprawdzony, byłeś AFK to dostałeś bana na 10 dni za brak współpracy. Nie wiem czego tam używałeś dlatego chciałem cię sprawdzić i się przekonać, więc jak możesz nie dodawaj tutaj punktu taryfikatora za omijanie systemu afk bo teraz mówimy o banie za brak współpracy czyli twoim afk podczas sprawdzania.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamileq27 napisał:

XDD

To chyba ty nie ogarniasz. 

O ująłeś system antyafk, nie zjawiłeś sie na ts gdy administrator cie sprawdzał, więc ban słuszny

Po  co się kłócisz? XD

nikt cie nie pytał o zdanie upocuchu btw zrób sobie przerwę od komputera, przyda ci się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, oskar napisał:

Drogi graczu, nie wyszedłeś z serwera co jest zalecane, zostałeś sprawdzony, byłeś AFK to dostałeś bana na 10 dni za brak współpracy. Nie wiem czego tam używałeś dlatego chciałem cię sprawdzić i się przekonać, więc jak możesz nie dodawaj tutaj punktu taryfikatora za omijanie systemu afk bo teraz mówimy o banie za brak współpracy czyli twoim afk podczas sprawdzania.

XDDD

Otrzymujesz ostrzeżenie 20% za OffTopic.//Less_Than3

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, oskar napisał:

Drogi graczu, nie wyszedłeś z serwera co jest zalecane, zostałeś sprawdzony, byłeś AFK to dostałeś bana na 10 dni za brak współpracy. Nie wiem czego tam używałeś dlatego chciałem cię sprawdzić i się przekonać, więc jak możesz nie dodawaj tutaj punktu taryfikatora za omijanie systemu afk bo teraz mówimy o banie za brak współpracy czyli twoim afk podczas sprawdzania.

to rozumiem, że zostałem ukarany tak samo jakbym miał cheaty?(chodzi mi reset konta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
1 minutę temu, gibcio00 napisał:

XDDD

Niestety jak rozmowa z tobą ma tak wyglądać to nie widzę sensu na tą dyskusje, poczekajmy na rozpatrzenie tego odwołania. Pozdrawiam i wesołych świąt 🙂

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, oskar napisał:

Niestety jak rozmowa z tobą ma tak wyglądać to nie widzę sensu na tą dyskusje, poczekajmy na rozpatrzenie tego odwołania. Pozdrawiam i wesołych świąt 🙂

wariaciku widzialesz ze omijam antyafk a zabrales mnie na sprawdzanie bo dobrze wiedzialeś ze nie wróce i tylko na to czekałeś zeby dac mi bana na 10 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gibcio00 napisał:

wariaciku widzialesz ze omijam antyafk a zabrales mnie na sprawdzanie bo dobrze wiedzialeś ze nie wróce i tylko na to czekałeś zeby dac mi bana na 10 dni

To było nie afczyc chyba logiczne nie? 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamileq27 napisał:

To było nie afczyc chyba logiczne nie? 

skończ już bo jesteś irytujący i niepotrzebnie mnie prowokujesz i zamiast się czegoś dowiedzieć to sie musze wykłócać z takim debilem jak ty

  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...