Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

justdeox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: justdeox 
Nick Administratora, który banował: oldmancats 

Kiedy to się stało?:  Data: 24:12:2021 Godzina: 01:23
Opis sytuacji: No to tak kupiłem vipa na którego czekam 3 dni i próbowałem otrzymać jakąkolwiek pomoc na serwerze i ta po zadaniu pytania dała mi bana, nawet nie zdążyłem odpowiedzieć. Proszę o to aby rozpatrzył to inny admin niż oldmancats. BAN został nadany totalnie niesłusznie ponieważ oldmancats zadała pytanie które brzmiało tak: "a tak przy okazji o której kontakowałeś się z operatorem" minęła sekunda/dwie i ban, nawet nie zdążyłem odpisać trochę sadge. Pierwszą edycje gram, dobrze mi idzie, zakupiłem vipa którego nie otrzymałem od 3 dni i zostałem opluty kiedy oczekiwałem pomocy, plus jest moja odpowiedz lekko pod tym jej pytaniem to niesłuszna sytuacja wysłałem to co pisałem wcześniej akurat jak ona zadała pytanie, ale to nie zmienia faktu ze dostałem bana od razu po zadaniu pytania + chciałem tylko pomocy bo do tego są ci cali admini itp. a na vipa czekam od 21:12:2021 i no dalej go nie ma na serwerze. Plus ss logów też jest 😉 
Screen bana:

obraz_2021-12-24_002733.png

obraz_2021-12-24_004111.png

  • Superka 2
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak, ban jest niesłuszny ale co się dziwić, lepiej dać komuś bana i nie dać mu nawet możliwośći odpowiedzi na pytanie. Liczę ze kolega dostanie UB bo to co ta szanowna Pani Administrator robi to jest śmieszne.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Administracja tutaj bardzo lubi sobie nie raz podciągać pod "utrudnianie pracy" to, co uznają za wygodne. Może twoja odpowiedź nie była najbardziej pasująca, ale generalnie nie uważam, żebyś zrobił cokolwiek, co mogłoby być uznane za utrudnianie. Nie dostałeś szansy na odpowiedź, od kilku dni męczyłeś się z otrzymaniem rangi więc takie zachowanie jest co najmniej śmieszne. Na tak 

 

 

realcraft forum.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban dawno minął a na twoje życzenie, nie rozpatrzyłam odwołania. Wytłumaczę też dlaczego dostałeś bana. A więc, jak już ci wiele razy tłumaczyłam w wiadomościach prywatnych, że nie możemy ci dać tego vipa, ponieważ nie otrzymaliśmy pieniędzy, mimo to, że niby wysłałeś. Poinformowałam cię również, że musisz się skontaktować z operatorem o zwrot pieniędzy lub ogólnie dogadanie się z nim. Na ogół starałam się z tobą pisać spokojnie i to normalnie wytlumaczyć, że jeśli nie otrzymaliśmy pieniędzy, to z naszej strony nie możemy nic zrobić i niestety trzeba czekać na odpowiedź od operatora. Ty jednak, odpisywałeś w bardzo agresywny sposób i kilka razy użyłeś wulgaryzmów. Z dwa razy przymknęłam na to oko, lecz za kolejnym razem już postanowiłam, że jeżeli masz się tak zachowywać to dam ci tego bana, ponieważ wszystko, co ci pisałam, odbierałeś tak, jakbym wcale tego nie napisała. Całą sytuację opisywałam właścicielowi na bieżąco i on również postanowił, że ban był słuszny.

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...