Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Zapson699


adrik111xd
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Zapson699
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: Nie podano 
Kiedy to się stało?: 22.02 22.12.2021
Opis sytuacji: Zostałem nie słusznie zbanowany ponieważ grałem na multi koncie a więc tak grałem na zrobmiluoda to było moje główne konto na którym grałem to była premka z taniegomc. Chciałem zmienić ten nick i zmieniłem  na graczzessom i myślałem że jak zmienie nick to zostanie mi wszystko z  zrobmiluoda itemy działka itp. i będzie wszytko git i nie poszło po mojej myśli stworzyło się multi konto.A teraz do tematu zrobmiluoda jest cały czas aktywne przez mojego kolege ponieważ dałem mu dostem do konta i gra sobie normalnie. A ja sobie kupiłem nową premke bo stwierdziłem ile można z tanimc korzystać no i kupiłem i dałem nick Zapson699. i na tym chciałem grać a tu proszę według mnie nie słuszny ban i prosze o unbana. Z góry dzięki. 
Screen bana:74331470_screanzbana.thumb.png.57f03c0595f095d496ca104d194a054e.png

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...