Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kawiorekk_123


___

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kawiorekk_123
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Kiedy to się stało?: 21.12.21
Opis sytuacji: Robili mi 3v1 w beczce i zacząłem rzucać prełami do góry, jedna perła tepnęła mnie w ścianę, w której utknąłem. Będąc w niej zacząłem rzucać perły do góry żeby wyjść z tej ściany. W ten sposób udało mi się przypadkowo wyjść z beczki. Bana dostałem za bugowanie, lecz to nawet nie jest błąd bo taka jest mechanika pereł w tej grze, jakby był to błąd Mojang już dawno by to usunęło, a owa mechanika pereł działa już ładne kilka lat. Proszę o unbana i wydaje mi się że za to nawet nie ma bana, a przynajmniej nie ma nigdzie w taryfikatorze kar punktu odnoszącego się do tego.
Screen bana: 2021-12-21_11_39_58.thumb.png.df6817f8ffb6b33aeffd0910e189c4f0.png

Edytowane przez kawiorekk_123
  • Superka 2

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zdjeciem blokady  
Perlowanie sie w beczke to normalna rzecz na pvp    chyba ze to laguje srwer to sie nie wychylam 

  • Superka 3

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zdjęciem blokady.

 

Blokada konta Kawiorekk_123 jest nie słuszna ponieważ gracz próbował wydostać się z beczki i perła trafiła w ścianę. Gracz rozmawiając ze mną był zdenerwowany i nie widział co robi wiec no dlatego jestem za zdjęciem blokady

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

jestem za zdjęciem blokady, ponieważ administracja robi beczki z których nie da się uciec. A jak ludzie ci robią 3v1 w beczce to nie masz szans więc trzeba uciekać. A tak w ogóle to nie jest błąd ponieważ gdyby był to błąd to Mojang by to naprawił. Taka technika uciekania jest stosowana na większości serwerów Minecraft i nikt nie ma do tego problemu.

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, sebaelo420 napisał:

Ja mam nagrane wszystko ładne jak oszukuje:)

Sebuś ja mam nagrane jak przepisujesz kod bijąc się ze mną a nawet nie stanąłeś na chwilę w miejscu, ale tego nie zgłaszam bo nie jestem 60, a ty się o to zaczynasz prosić.

Edytowane przez kawiorekk_123

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, olek123 napisał:

Kawiorek_123 ty się nie bugowaleś perłami ty się bugowaleś klockami w beczce aby tylko uciec 

Do odrzucenia

Blokami sie nawet nie da

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...