Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

sahen24

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: sahen24
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: mk+5
Kiedy to się stało?:  20;42 18.12.2021
Opis sytuacji: na tamtej edycji zrobiłem mk i dostalem bana ale na tej eydycji. mi się przeniósł ale jak dostałem bana na tamtej edycji to nie tworzyłem żadnego mk  
Screen bana: image.thumb.png.4c6313f973fb5652107b94c4e6d5e245.png    

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1

 

 

rc-ss (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pro imo es admin daj bana bo jest troche sus

 

Twoja wiadomość nie wnosi nic do odwołania! Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic.//jipsyy

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do odrzucenia

 

dostales perma na tamtej edycji za mk+5, perm przeniósł ci sie na nowa edycje, ktora rozpoczela sie dzis o 19, nie wiem po co to odwolanie, piszesz ze na tej edycji nie robiles mk ale perm ci sie przeniosl, to czego nie rozumeisz xd? Na twoje mk byly dostarczone odpowiednie dowody+ jak wyzywales z nich administracje. A perm przeniosl ci sie z powodu ze dowody zostaly dostarczone pod koniec edycji+ w ten sam dzien ktory wchodziles z mk i wyzywales administracje. Na discord pisales ze zrobiles glupote udostepniajac i mowiac na streamie, ze robisz mk i dlatego tak szybko zdobywasz itemy.

 

Powinna byc to tylko nauczka dla ciebie bo gdyby ktoś nagrywal dostalbys BL z 100% pewnością 

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dominik585 napisał:

do odrzucenia

 

dostales perma na tamtej edycji za mk+5, perm przeniósł ci sie na nowa edycje, ktora rozpoczela sie dzis o 19, nie wiem po co to odwolanie, piszesz ze na tej edycji nie robiles mk ale perm ci sie przeniosl, to czego nie rozumeisz xd? Na twoje mk byly dostarczone odpowiednie dowody+ jak wyzywales z nich administracje. A perm przeniosl ci sie z powodu ze dowody zostaly dostarczone pod koniec edycji+ w ten sam dzien ktory wchodziles z mk i wyzywales administracje. Na discord pisales ze zrobiles glupote udostepniajac i mowiac na streamie, ze robisz mk i dlatego tak szybko zdobywasz itemy.

 

Powinna byc to tylko nauczka dla ciebie bo gdyby ktoś nagrywal dostalbys BL z 100% pewnością 

Ale się splakales normalnie 

  • Superka 1
  • Haha 1
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zdjęciem kary.

mk zrobiłeś na tamtej edycji. Nie używałeś ich na tej obecnej, więc nie widzę problemu w zdjęciu blokady. Poza tym na tej edycji nic złego nie robisz, więc uważam, że ban do końca poprzedniej edy i brak główek za topki jest wystarczającą karą.

pozdrawiam

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...