Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DADI954

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: DADI954
Nick Administratora, który banował: katy
Długość bana: 2 dni
Kiedy to się stało?: 10.12.2021 godzina 22:54
Opis sytuacji: Mam skopiowane reklame sklepu /vw i wysyłałem do kolegi link z yt po paru minutach zapomniałem że mam skopiowany link i szybko wysłałem na czat myśląc że mam skopiowane reklame sklepu dostałem mute na 3 min co jest ok ale dostałem również bana na 2 dni za CELOWĄ reklamę gdzie nie była celowa był to po prostu przepadek dlatego prosiłbym o odbanowanie.
Screen bana: https://imgur.com/a/CXJjfXU

Zrzut ekranu (10).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to kara nadana przeze mnie to również wypowiem się na jej temat. Jak dobrze rozumiem myślałeś, że wysyłasz reklamę swojego sklepu, ale miałeś jednak skopiowany link do YouTube. Tylko problem jest taki, że ja jako ModChat widze co kryje się pod <REKLAMA> i nie było tam link'a do żadnego YT, ale za to był adres ip do prywatnego serwera.  Dla pewności sprawdziłam jeszcze logi z tamtej chwili, ale tam też nie widze nigdzie link'a tylko ip prywatnego serwera.

Tak, więc widząc owe ip musiałam nadać kare bana na taką, a nie inną długość czasu. 

 Jestem za odrzuceniem odwołania.

  • Superka 3
  • Nie ośmieszaj się 1

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jest nadany słusznie karę dostałeś najmniejszą odwołują się do odpowiedzi @katy jest napisane ,,Tylko problem jest taki, że ja jako ModChat widzę co kryje się pod <REKLAMA> i nie było tam link 'a do żadnego YT, ale za to był adres ip do prywatnego serwera" więc karę odczekać musisz taka kara jest dosyć krótka wiec nic ci się nie stanie ja poczekasz sobie trochę.Do odrzucenia po prostu. Dowidzenia i miłego wieczorużyczę

Edytowane przez krzyhuewrsg

image.png.2c0ec94e1afb16df98d4a313b8b6d8f9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...