Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

eryter22

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: eryter22
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Kiedy to się stało?: Nie wiem, teraz widzę że mam bana
Opis sytuacji: Witam, dostałem bana z powodem : nekanie graczy. Kompletnie nie rozumiem tego bana. Po 1 Nie nękałem nikogo na serverze. Po 2 jak komuś przeszkadza jak coś piszę to jest taka komenda /ignore. W sumie to teraz jest takie zgadywanie co poszło źle że mam bana, powód bardzo ogólny można wiele rzeczy podpiąć pod niego.  Zapewne komuś nie spodobało się że pisze z jakaś dziewczyną i dla żartów mnie zgłosił. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. 
Screen bana: 

2021-12-03_17_58_59.thumb.png.f1ca11c8ca2d7f3caef1c0eb50b60b3f.png

  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

Liczę wkońcu,że ktoś po tym 3/4 banie za nękanie dostaniesz BL 

Twoje zachowanie robi się nudne, na początku może i było to trochę śmieszne itd ale teraz jest już to cringowe. 

Nekales nie jedna osobę a kilka,przykładem jest ToshibaInu. 

Ban nadany jak najbardziej poprawnie 

  • Superka 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kamileq27 napisał:

Nekales nie jedna osobę a kilka,przykładem jest ToshibaInu. 

O czym ty gadasz człowieku? Jakie nękanie, to po prostu była konwersacja zamiast na /msg to na chacie publicznym. A i dodam, że mam ją w znajomych na serverze więc o jakie nękanie ci chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż jestem za odrzuceniem. Człowieku drogi, te twoje uporczywe pisanie i próby poderwania dziewczyn robią się już żałosne. Musisz zrozumieć, że nie wszędzie można znaleźć dziewczynę, w szczególności kiedy usiłujesz to zrobić przez kilka lat w jednej grupie społecznej. Dostałeś 260 godzin na przemyślenie swojego postępowania. Radzę ci dobrze wykorzystać ten czas i serio zebrać się w kupę.

  • Superka 1

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...