Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

olek123
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ..Spoconymacius.
Nick Administratora, który banował: ...Xoskar
Długość bana: ...10dni
Kiedy to się stało?: .10 min temy..
Opis sytuacji: ...ogólnie to byłem se na dzialce i widzialem źe mój kolega byl sprawdzany i miałem z nim ślub i pistanowilem ze tepne se za pomoca /slub tp do niego do sprawdzarki i gdy się tepnołem to zbafowałem się w bloku i wtym samym momencie oskar mnie zaczal sprawdzac i wywalilo mnie za zbugoeanie sie w bloku i dostalem przez do bana za logout.

Chciałbym przez ta sytuacje byc sprawdzane ponownie,poniweaz to nie jest zbyt moja wina ze akurat wtedy sie zbagowalem w bloku i mnie wywaliło.

Mam nadzieję że moje odwołanie zostanie zaakceptowane.

Pozdrawiam
Screen bana: ...

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, olek123 napisał:

mój kolega byl sprawdzany i miałem z nim ślub i pistanowilem ze tepne se za pomoca /slub tp do niego do sprawdzarki

yyy za takie coś to powinieneś dostać perma za wykorzystywanie bugów servera. 

 

Godzinę temu, olek123 napisał:

wtym samym momencie oskar mnie zaczal sprawdzac i wywalilo mnie za zbugoeanie sie w bloku

Taaa jeszcze napisz moze że to jego wina, że cie wzial na sprawdzanie jak w jakims bloku utkneles. Jak mnie @oskar sprawdzal to mnie nie wywalilo, chyba ty masz tylko taki problem. 

 

Godzinę temu, olek123 napisał:

gdy się tepnołem to zbafowałem się w bloku

PERM za to jest

Godzinę temu, olek123 napisał:

Mam nadzieję że moje odwołanie zostanie zaakceptowane.

A ja nie mam takiej nadziei.

 

Godzinę temu, olek123 napisał:

Pozdrawiam

Również pozdrawiam

 

Brak ssa bana, brak innych dowodów, podejrzane jest to, ze niby oskar cie wzial na sprawdzanie jak gdzies niby utkneles. 

 

Jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Rozmawiałem z użytkownikiem na tsie, wyjaśnił wszystko więc jestem za nadaniem unbana i zwróceniem działki. Pieniądze z konta nie zostały zabrane.

  • Superka 2
  • Wow 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...