Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: ...dominik585 
Nick osoby oskarżonej: ...Richthekid 
Miejsce wydarzenia: ...serwer 
Data i godzina wydarzenia: ...jakoś 4 tygodnie temu 
Opis sytuacji: ... Z 4 tygodnie temu wbił sobie gracz wyszedł na 2 minuty, na pvp w których zdobył już koxy zbroje nede i inne rzeczy. Zgłaszany był ten gracz wielokrotnie przeze mnie i dużą ilość osób w czym dowodem były nawet nagrania, nie wiem czy administracji nie chce się sprawdzić tego filmiku czy może jest on niewystarczającym dowodem, ale mogliby chociaż napisać wiadomość że jest on za małym dowodem na oszustwo gracza. Więc żadnej wiadomości nie otrzymałem od wyższej administracji chociaż pisałem wielokrotnie czy taki dowód może być nic mi nie odpowiadali. Myślę że po zgłoszeniu gracza na forum administracja da mi odpowiedź a może i będzie im się chciało zbanowac gracza 
Dowody: https://imgur.com/a/ghmlNt6

Edytowane przez jipsyy

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kamileq27 napisał:

Prawdopodobnie jest to jakiś mulciak stad te itemy. 

Co do skargi jestem neutralny,ponieważ mogłeś nagrać dłuższy filmiki z walki z nim. 

Z tego co wiemy od tygodnia nie ma mnie w grze z kompa z powodow neta więc nagral to mój kolega ale no i tak widać że Chłop ma killaure 

  • Przytulas 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Za zaakceptowaniem, powody wyżej i na nagraniu

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...