Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kubix_kid


kubix_kid
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... kubix_kid
Nick Administratora, który banował: ... Alicjja
Kiedy to się stało?: ...2021.11.21   
Opis sytuacji: ...Siema, dostałem bana od Alicji za wyzywanie graczy globalnie na aż 5 godz a nie napisałem ci takiego za co bym mógł dostac bana i to na dodatek na 5 godzin "j¤¤¤ć tych gracz rc jebane toxick" chodził mi tu o wizzarda i xeeo
Screen bana: ...image.thumb.png.296812f1b335b431ac1c1393263122b4.pngimage.thumb.png.c62a8fbd2a6369ad13bc1eec41c698a3.png

Edytowane przez Less_Than3
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kubix_kid napisał:

a nie napisałem ci takiego za co bym mógł dostac bana i to na dodatek na 5 godzin

 

34 minuty temu, kubix_kid napisał:

"j¤¤¤ć tych gracz rc jebane toxick"

 

xddd to jest obraza graczy na czacie globalnym, więc słusznie dostałeś karę. Nie ośmieszaj się.

 

Do odrzucenia.

  • Superka 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem blokade na server za nieodpowiedni nick ale nie moge go zmienić. Czy jest możliwość usunięcia tej blokady?

 

Twoja wiadomość nie wnosi nic do odwołania! Otrzymujesz 5% za OffTopic.//jipsyy

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban już dawno się skończył. Co do zasadności jego wydania, to sam się przyznałeś, że oskarżyłeś graczy. Jestem na nie.

18 godzin temu, ByczolloJD napisał:

Dostałem blokade na server za nieodpowiedni nick ale nie moge go zmienić. Czy jest możliwość usunięcia tej blokady?

Tak, napisz wniosek o zmianę nicku w dziale Współdzielenie IP/Zmiana nicku. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...