Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

BarteQ202


BarteQ2020
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: BarteQ202
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Kiedy to się stało?: 17:55, 20.11.2021
Opis sytuacji: sprawdzała mnie jipsyy i gdy juz podawałem kod do antydeska to wyrzuciło mnie z serwera przez internet 
Screen bana: screnna bana nie mam ale mam dowód że wyrzuciło mnie podczas sprawdzaniaimage.thumb.png.78aa66e8ceb255e644f0959d9b313e4e.png

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za TAK bo jednak niektóre osoby takie jak ja ma słaby internet albo router internetu daleko jest i tak sie dzieje ale jak Sprawdzanie nie było dokonczone to jescze raz sprawdzić gracza ale to to już admin powie co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na wypowiedź admina,który cie banował. 

Jeśli w logach wyszło,że sam się wylogowałeś to ban jak najbardziej słuszny. 

Neutral 

Tylko zastanawia mnie czemu jest zakryty pasek z godziną 🤨

Edytowane przez kamileq27
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kamileq27 napisał:

 

16 minut temu, kamileq27 napisał:

 

Tylko zastanawia mnie czemu jest zakryty pasek z godziną 🤨

mam czarnom tapete i keidys w ustawieniach wlomczylem przezroczystosc na pasku na dole xd i tera nwm jak wylaczyc

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 17:59, BarteQ2020 napisał:

to wyrzuciło mnie z serwera przez internet 

W takie coś nikt ci nie uwierzy, lepiej było napisać, że kot ci wyłączył ruter, bo pomylił go z myszą. Nie widać tapety ani godziny. 

22 godziny temu, BarteQ2020 napisał:

mam czarnom tapete i keidys w ustawieniach wlomczylem przezroczystosc na pasku na dole xd i tera nwm jak wylaczyc

Polecam udać się na dyżurkę na TS3 w celu otrzymania fachowej i profesjonalnej porady w tej sprawie. Ew. pisz na /pomoc

Brak dowodów odnośnie połączenia internetowego z poziomu Windowsa. Nie napisałeś też, jakiego masz dostawcę. 

W dniu 21.11.2021 o 05:40, ArriveDerci napisał:

Mnie wywala z serwera średnio 20 razy dziennie

Tak się dzieje, jak masz internet z neostrady. 

Aby maxymalnie zwiększyć szansę na UB, mogłeś nagrać sprawdzanie siebie i wrzucić w odwołanie. 

 

Jestem na nie.

  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, eryter22 napisał:

W takie coś nikt ci nie uwierzy, lepiej było napisać, że kot ci wyłączył ruter, bo pomylił go z myszą. Nie widać tapety ani godziny. 

 

Kota niestety nie mam a godzine mam przezroczysta a na ts nie bede czekal kilka godzin na kogos bo juz robilem tak i nic 

 

12 minut temu, eryter22 napisał:

jakiego masz dostawcę.

XD bez przesady chłopie ja sie odwołuje a nie podaje dostawce wiesz co szkoda ze jescze nie podałem jaką mam wersje zegara 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.11.2021 o 05:40, ArriveDerci napisał:

Za zaakceptowaniem i ponownym sprawdzeniem gracza. 

- Mnie wywala z serwera średnio 20 razy dziennie więc jak najbardziej rozumiem sytuację aczkolwiek jeśli sprawdzanie nie dobiegło końca warto byłoby je powtórzyć 

- Na korzyść gracza jest to, że piszę odwołanie w tej sprawie gdyby posiadał niedozwolone modyfikacje raczej by tego nie zrobił bo wiedziałby, że i tak dostanie bana w przypadku sprawdzania 

 

na tak, wszystko wyżej

  • Superka 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Na tak u @ArriveDerci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...