Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Listowy
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Listowy_

Nick Administratora, który banował: xXOskar

Kiedy to się stało?: 12.11.2021

Opis sytuacji: Grałem normalnie na serwerze po czym zostałem sprawdzany przez xXOskar, z niedozwolonych modyfikacji nic nie posiadam a xXOskar uznał że niedozwoloną modyfikacją jest sterownik do myszki, proszę o unbana bo nie mam nic z listy niedozwolonych modyfikacji a to że administrator uważa sterowniki do myszki za cheaty jest jego błędem i on powinien za to odpowiedzieć.

Screen bana: image.thumb.png.133a3082bf4cc29a9a5dcfbf2401be9f.png

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Tak jak już pisałem w skardze na mnie, posiadałeś XRay w koszu, dodatkowo podwyższone cpsy i oprogramowanie do myszki które daje możliwość ustawienia macro + double clicka a do tego wszystkiego Meteor Client.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

 

Sam miałem aplikacje do myszki w której mogłem zaprogramować macro i żałuję że ja miałem bo trochę kłopotów przez to było. W ten sam dzień co dostałeś bana stałeś się nagle bardzo dobry w pvp i było słychać jak zacząłeś klikać więcej cps jak nigdy. Więc myślę że Oskar dobrze wydał karę. 

 

PS. Polecam nagrywać z np. Telefonu sprawdzanie przez administracje, jak wiesz ze nic nie masz a boisz się ze coś Ci wcisną. Wtedy będziesz miał odpowiednie dowody na to że nic nie miasz 😅

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, panie Oskarze jak ja go sprawdzałem Meteora nie miał Xray jak podaje regulamin nie powinien byc brany pod uwagę bo data modyfikacji była przed tą edycja, co do oprogramowania co ma nowa myszkę kupić bo inaczej nie może grac na serwerze? Może jeszcze zaczniecie myszki produkować z logiem Realcraft i tylko na nich będzie można grać na waszym serwerze. W mojej opinii ban nie słuszny.

  • Haha 1

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...