Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Nepfs
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Nepfs
Nick Administratora, który banował: oldmancats

Długość bana: Perm
Kiedy to się stało?: 05.11.2021r.
Opis sytuacji: No więc zbudowałem na swojej działce mur który teoretycznie nie powinien tam być bo był na płocie gdzie nie da się budować, poza tym sam mur nikomu nie szkodził co najwyżej blokował przejście na działkę i w taryfikatorze nic nie było o tym że za "wykorzystywanie" błędów (poza tym jedyne co mi to dało to trochę się pośmiałem) jest jakaś kara a szczególnie permamentna. Rozumem że wcześniej budowałem nie dozwolone symbole i wszyscy mi powiedzieli że mam takich nie robić ale jak się spytałem czy dostane za samo robienie przykładowego muru bana to moderator (nicku nie pamiętam bo nowy jestem) powiedział że nie bo nikomu to nie szkodzi. Samego muru nie pokaże bo nie mam zdjęć ale administrator który mnie zbanował powinien mieć screena. Podsumowywujac chciałbym zostać odblokowany za nie słuszne zbanowanie mnie przynajmniej zdjęcie mi permamętnego bana na czasowego 🙂


Screen bana: 

spacer.png

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cała administracjo wszystko co tu mówie jest z poszanowaniem ale tak chyba nie może być że jeden moderator mi mówi że jest okej i żadnej kary nie dostane a nagle mam bana za postawienie muru, czy za budowanie zwykłego muru też każdy powinien być banowany??? Za przeproszeniem ogarnijcie się tam bo ten błąd to jest dosłownie wylanie lawy na płot z działki i to jest nie dopilnowanie wasze że dosłownie każdy bez trudu z wiadrem wody i lawy może to zrobić a więc moim zdaniem nawet nie uznał bym tego za błąd i nawet nie ważcie się pisać teraz za tą odpowiedz że obrażam administracje bo nikogo to nawet nie obchodzi bo tematem jest nie słuszny ban który został wystawiony tak naprawde przez humorek administratora bo wszedł na serwer to kilkanaście banów się posypało 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral z jednej strony wykorzystywałes błędy lecz z drugiej ktoś Ci powiedzial ze jak zbudujesz mur to nic nie szkodzi a jako iż jesteś nowy mogłeś nie mieć pojęcia o tym że możesz zostać zbanowany. PS: Fajny mur

 

image.png.7e25cbde295b39b555f9ee35b606e1ba.png

unknown.png

XDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy admini należało by odpowiedzieć  albo chociaż zamknąć temat nie sądzicie bo z tego co widzę to bez urazy nic do was nie mam prócz waszego lenistwa ale nie za dobrzy z was administratorzy skoro tak wszystko zostawiacie i ignorujecie wszystko pisząc jedną wiadomość że jest odrzucone i tyle, może należało by dokładniej przeczytać odrzucenie bo pewnie nie wiecie nawet dokładnie o co chodzi oprócz tego że dostałem (nie sprawiedliwego) bana

za zwykły mur gdzie o screena jego i mojej działki nawet nie spytaliście  oldmancats aby dokładniej się dowiedzieć o tym co się stało

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Cała Administracja nie musi znać powodu Twojego bana. Jeśli chodzi o wypowiadanie się, to jedynie musisz czekać na decyzję osoby, która rozpatruje odwołania, bo reszta raczej nic innego tu zbytnio dodać nie może. Twoje odwołanie nie zostanie rozpatrzone po godzinie lub dwóch. Musisz poczekać trochę więcej czasu, bo Administracja ma też wiele innych rzeczy na głowie (jeśli chodzi o serwer) + życie prywatne, więc nikt nie będzie cały czas siedział na forum. Kolejna rzecz - Twoje odwołanie nie zostało jeszcze rozpatrzone, więc nie musisz pisać, że przy odrzucaniu powinien być podany jakiś sensowny powód. No i oczywiście bany są wydawane zgodnie z Regulaminem/Taryfikatorem kar, a nie "humorkiem" Administratora.

 

Ostatecznie - nikt z Administracji Cię nie ignoruje, musisz po prostu poczekać na decyzję osoby odpowiedzialnej za ten dział. Aktualnie neutral.

  • Superka 3
  • Przytulas 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...