Skocz do zawartości

Podania do ekipy Budowniczych

agatkahihi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mikaso mam 20 lat bardzo dobrze buduje mam doświadczenie muj tato ma firme budowlana i naprawde sobie dobrze radziłem odezwijcie sie na gmail porozmawiamy o wynagrodzniu

//odrzucam - brak ss budowli

Edytowane przez KKirito
  • Superka 2
Odnośnik do odpowiedzi

• 2 tygodnie później...

1. Nick na serwerze: AlicjaKarolina7
2. Wiek: 17
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Discord, tak posiadam sprawny mikrofon
4. Jakie jest twoje doświadczenie? Oprócz bycia budowniczym na innym serwerze to byłam też nie raz moderatorem/administratorem/helperem Z grą doświadczenie mam wieloletnie
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: 10/10 Bardzo dobre. Dobrze się dogaduję z ludźmi, lubię rozmawiać na różne tematy i mam wiele pomysłów, zawsze szanuję i biorę pod uwagę zdanie innych.
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? WorldEdit myślę, że na podstawie nieco ponad podstawowym ale to zawsze można zobaczyć jakiś tutorial na youtube i w 5 minut się nauczyć. Z Voxel nigdy nie pracowałam.
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: Najlepiej czuję się w stylu budowania fantasty/bajkowe, różne stwory, magiczne miejsca i tereny, budynki w nietypowych kształtach i kolorach, kości i czaszki, halloweenowe klimaty (nie wiem jak napisać halloween). Nie nadaję się zbytnio do podstawowych domków takich zwykłych typu medival, zazwyczaj pracuję extra więc nie mogłabym się oprzeć dodania jakiegoś magicznego brokatu hah
8. Przykładowe ss budowli:  (zdjęcia czaszki smoka są z serwera, na którym jestem budowniczym i administratorem, reszta z działek na rc u mnie i kolegi ph - AlicjaKarolina7 a kolega to XTornadov5X ) W razie potrzeby jestem w stanie zbudować coś na ,,zamówienie"

2022-04-05_20.49.07.png

2022-04-05_20.47.53.png

2022-03-07_17.14.13.png

2022-03-07_17.13.06.png

2022-03-30_10.32.42.png

//odrzucam 

Edytowane przez KKirito
  • Superka 2
Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick na serwerze: nadia27
2. Wiek: 14
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: discord, sprawny
4. Jakie jest twoje doświadczenie? ... 
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: ...
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? 
/Undo

/set...
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]:
     Średniowieczny styl budowy bo mi się podoba  a dalje nie wiem poprostu czuje się z tym stylem dobrze i gram w ghotica
     fantasy , lubię fantasy ale brak mi odwagi do budowy fantazyjnych budowli 
8. Przykładowe ss budowli: 
Sory  że słąbe ale kiedyś miałam świat w którym zbudowałam kox dom w stylu nowoczesnym (wiem że zostanie odżucone)

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być komiksem

//odrzucam

Edytowane przez KKirito
  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick na serwerze: poprostudomixd
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: tak posiadam discord i ts3 oraz mam sprawny mikrofon
4. Jakie jest twoje doświadczenie? szczerze? Budowałam tylko na serwerach u znajomych.
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: 9/10 myśle że bardzo dobrze odnajduje sie w grupie z innymi, potrafie współpracować.
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? znam wiele raczej podstawowych komend potrzebnych do budowy.
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: Ciężko określić mi jaki to styl. Ale bardzo lubie gdy w moich pracach jest dużo ciemnego drewna i zieleni. Stawiam również na minimalistykę. Nie lubie stylu fantasy.

na serwerze mam przegrane 83 godz. I gram już od roku. Pozdrawiam ❤️

278595378_330411629077074_6285640895533416439_n.jpg

278263033_308559731415704_7033374699009246185_n.jpg

278636160_565050301645399_3309429268973964644_n.jpg

278301610_346083647358913_8707026721205753280_n.jpg

//odrzucam

Edytowane przez KKirito
  • Superka 1
  • Haha 2
  • XD 2
Odnośnik do odpowiedzi

• 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

1. Nick na serwerze: Pazaak
2. Wiek: 26
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
4. Jakie jest twoje doświadczenie? Gram w MC najdłużej jak się da, czyli od alphy. Na kilku serwerach byłem w administracji, na kilkunastu postawionych przeze mnie grałem ze znajomymi, na kilkudziesięciu serwerach łącznie. Teraz świetnie się bawie na RealCrafcie
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: Bardzo dobrze. Prace w grupie mam i na studiach jak i w pracy, gdzie jestem TeamLeader'em.
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? Tak jak wyżej, kiedyś byłem w administracji, gdzie wymogiem było korzystać z WorldEdit'a. Z upływem czasu coś pewnie zapomniałem, ale wystarczy sobie przypomnieć. Dodatkowo jestem programistą, więc nowe komendy to nic innego jak kolejna funkcja z której mogę korzystać, nie mając problemu z jej nauką.
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: Najlepiej czuje się w Modern - Prostota  z minimalizmem przez co jest to eleganckie, luksusowe. W którym stylu czuje się najgorzej? W żadnym nie czuje się najgorzej, gdyż lubię budować. Odpowiem w ten sposób, w stylu Modern czuję się 10/10, w pozostałych stylach 5/10.
8. Przykładowe ss budowli: Moja wioska "Januszy" w której coś zawsze im dostawię. SS z serwerów nie mogę umieszczać. 

spacer.pngspacer.png

spacer.png

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

EDIT - Wstawiłem dodatkowe zdjęcie

//odrzucam - podanie zostało napisane bardzo schludnie, jednakże budowle niestety nie są na wystarczającym poziomie. 

Edytowane przez KKirito
Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick na serwerze: CookieRene
2. Wiek: 26
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? Tak
4. Jakie jest twoje doświadczenie? Byłam głównym budowniczym na innym serwerze i 8 lat gry w mc
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: Bardzo dobre choć nie ukrywam że lubię pracować sama
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.) WorldEdit znam całkiem dobrze 
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: Nie potrafię powiedzieć chyba najgorzej z budowaniem smoków a tak to lubię fantastykę, średniowiecze, farmy i nowoczesność
8. Przykładowe ss budowli: jak to nie wystarczy to mogę na dc wysłać bo mam na telefonie więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

2021-03-23_14.55.42.png

//odrzucam - dodatkowe screeny budowli nie były na podobnym poziomie budowania co screen zamieszczony powyżej.

Edytowane przez KKirito
Odnośnik do odpowiedzi

• 4 tygodnie później...

Podanie Na Budowniczego

Podstawowe Informacje:
1. Nick: NicolleUwU
2. Wiek: 22 lata
3. Posiadam i TS3 i Discorda, ale jestem raczej zwolenniczką Discorda.
4. Doświadczenie,
opisanie niżej.
5. Praca w grupie nie jest moją mocną stroną, ale staram się dogadywać z każdym i chętnie słucham opinii i nowych pomysłów.
6. Z komend World Edita znam tylko te podstawowe, zawsze posiłkowałam się stroną z komendami.
7. Raczej średniowiecznym nordyckim, ale nie mam problemu ze zbudowaniem np. pustynnej świątyni czy Modern House, jedyne z czym mam problem to duże budynki pokroju wieżowców czy akademii bądź jakiś willi.

Doświadczenie:
W Minecrafta gram tak naprawdę odkąd wyszedł z wersji Dev, czyli tak naprawdę początki Alfy, od zawsze stawiałam na budowanie nie interesowało mnie kopanie surowców czy walka z potworkami, nie jestem w stanie spamiętać ile różnorakich budowli zbudowałam przez ten czas ale jest tego masakrycznie dużo, z czasem zaczęłam się uczyć nowych stylów budowania czy dekorowania, jak i mieszania różnego rodzaju bloków żeby uzyskać pożądany efekt, jak i czasem nietypową kolorystykę.
Co mogę powiedzieć, jestem zdania że World Edita używa się do pomocy a nie do budowania, dla mnie każdy budynek musi być unikatowy więc staram się budować wszystko ręcznie bez pomocy komend, co troszkę przedłuża pracę ale daje naprawdę ładne efekty.

Coś o Sobie, tak jak wspomniałam praca w grupie nie jest moją mocną stroną i raczej lubię dostawać „piaskownicę” tylko dla Siebie, ale nie mam większych problemów kiedy wymagana jest praca grupowa.
Potrafię się szybko dopasowywać do innych stylów Budowania w dość krótkim czasie, można powiedzieć że „adaptuje się do otoczenia”, jak wiemy każdy z nas inaczej patrzy na świat i między innymi ma inny styl w tym przypadku budowania.

Niestety posiadam tylko 1 screenshot swojej budowli (https://imgur.com/a/v9kyGXO), która stoi na serwerze, ale jestem chętna na zbudowanie dowolnego budynku w formie pokazu/udowodnienia umiejętności.

//odrzucam - autor podania zrezygnował

Edytowane przez KKirito
  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi

1 godzinę temu, Nicolle_Art napisał:

PS. Dla mnie budowniczy to coś więcej niż ranga która daje ci jakieś uprawnienia, jest to dla mnie hobby/pasja na które/ą staram się wkładać jak najwięcej serca. Po prostu takie Hobby. Niektórzy budują domki z zapałek, inni składają modele, a ja stawiam miasta w Minecrafcie.

Edytowane przez Nicolle_Art
  • Superka 2
  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi

• 3 tygodnie później...

1. Nick na serwerze: pan_miszuk
2. Wiek: 13 
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: tak
4. Jakie jest twoje doświadczenie? ogółem gram w minecrafta już od ponad 7 lat pierw na telefonie potem na komputerze 
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: 7/10
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? worldedit tylko podstawy voxela nie obsuguje ale też znam podstawy
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: najlepiej czuje się w domkach średniowiecznych oraz dużych budowlach. nie umiem budować budowli podwnodnych 8. Przykładowe ss budowli: image.thumb.png.116c71119496bfdac280be679969b4be.png

ps: nie mam 30godzin ale grałem rok temu na w wakacje i miałem ponad 60godzin 

ogółem nie miałem materiałów żeby dokończyć domek potrzebowałem 23 pulpitów ale są bardzo drogie 

//odrzucam - wymagania dotyczące wieku oraz czasu spędzonego na serwerze nie zostały spełnione

Edytowane przez KKirito
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

• 1 miesiąc później...

1. Nick na serwerze: themikishou
2. Wiek: 21
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Oczywiście
4. Jakie jest twoje doświadczenie? Uważam, że duże. Komercyjnie również udzielałem się ako budowniczy w przeszłości
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: Zależy od grupy xd ale generalnie 7/10 w porywach do 8/10
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? Myślę, że całkiem spora, na pewno większa w przypadku WE
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: Najlepiej czuję się w stylu orientalnym, średniowiecznym, nowoczesny też nie idzie mi najgorzej. Generalnie nie mam dużego problemu z adaptacją do danego stylu, którego w danym momencie nie opanowałem w zadowalającym stopniu
8. Przykładowe ss budowli: https://imgur.com/a/nrP9ZFd
                                               https://imgur.com/a/JpPajzb

//odrzucam ze względu na kontrowersyjne zachowania na serwerze

Edytowane przez zabsong
  • Wow 2

rc.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

• 4 tygodnie później...

1. Nick na serwerze: Daniecki 

2. Wiek: 13

3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: tak nick w dc: Daniel_B#5778
4. Jakie jest twoje doświadczenie? srednio-wysokie
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: 7-9 zależności od sytuacji
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)?: wszystkie Komedy world esdita znam na pamięć (albo większość z nich), commendy Voxela nie znam wg czytam to pierwszy raz. I commendy np. /region też znam

//odrzucam ze względu na niespełnione wymagania, dodatkowo brak ss-ów budowli będących podstawą do oceny umiejętności

Edytowane przez zabsong
Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick na serwerze: Bednest
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: Umiem pracować sam jak i też w grupie potrafię się dostosować do innych i chętnie słucham opinii innych
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? Z WorldEditem pracuję bardzo dobrze, świetnie posługuję się komendami. niestety z Voxelem nie miałęm jeszcze doczynienia, ale myślę że szybko załapię jak się z tego korzysta.
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: Najlepiej czuję się w stylu Medieval (średniowiecze) oraz w  natural (budowanie drzew, ścieżek, gór, itp.),  wydaje mi się, że najtrudniej byłoby mi budować w stylu fantasy, ponieważ jeszcze nie budowałem większych żeczy w tym stylu, natomiast myślę że i w tym bym sobie poradził

https://imgur.com/a/e1MPglS

To co tu wybudowałem to nie wszystko na co mnie stać 😉

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

//odrzucam

Edytowane przez zabsong
Odnośnik do odpowiedzi

• 2 tygodnie później...

1. Nick na serwerze: 
Tymkiper

2. Wiek: 15,5

3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: 
Posiadam discorda  i sprawny mikrofon.

4. Jakie jest twoje doświadczenie? Zależy, myślę, że wystarczające.
Mogę jedynie dodać, że 2 lata buduję już.

5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: 
10/10. Mogę przewodzić grupą (lubię to) jednak też często wolę wykonywać czyjeś polecenia. Nie mam żadnych sprzeciwów.

6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)?
World edit, o voxelu coś tam słyszałem. Jednak jest do wyuczenia. World edit to: //undo, //set, //brush, //replace, //cut, //rotate itd. 

7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]:
Średniowieczny, fantasy, modern, jakiś arabski czy coś.
Mogę w każdym stylu budować, bo żaden dla mnie nie jest szczególnie trudny. Szybko się uczę i wgl. 

https://imgur.com/a/O3ZaEB0 

Ps: Wiem, że nie mam wystarczającej ilości godz na serwie. Ale chce tylko wiedzieć, czy takie budowle się nadają. Oczywiście możecie poprosić mnie o zbudowanie jakiejś budowli (wybranej przez was) na cele sprawdzenia mnie czy rzeczywiście umiem dobrze budować. Mam nadzieję, że się spodobają.

Przepraszam za IP serwera na jednym z ss'ów. Nie byłem w stanie tego zamazać. 

Spoko, nie dostaniesz kary, ale następnym razem pamiętaj o tym! // berkowskyy

//akceptuje

Edytowane przez zabsong
  • Superka 2
  • Wow 2
Odnośnik do odpowiedzi

• 2 tygodnie później...

1. Nick na serwerze: edawidekOPP34
2. Wiek: 14lat
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: posiadam discorda nie sprawny mikrofon
4. Jakie jest twoje doświadczenie? bardzo lubię budować ostatnio  zbudowałem bardzo ładny dom budowałem go 2 dni  ręcznie bez komend z gamemode 1
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: 8/10
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? Duża zdolność
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: w budowaniu domów i budynków typu wieżowce a najgorsze budowanie rzek basenów i tp.

Tapety : średniowieczny, Minecraft, budynek, dom 1280x800 - xiejin -  1960449 - Tapety hd - WallHere

image.jpeg

//odrzucam

Edytowane przez zabsong
  • Thinking 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi

• 2 tygodnie później...

1. Nick na serwerze: KsawxPogu
2. Wiek: 19
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
4. Jakie jest twoje doświadczenie? gram od 7 roku zycia w mc z przerwami ogólnie interesuje sie budowaniem stylu staroswieckiego a zarazem nowoczesnego mozecie zobaczyc moją dzialke na servie, jedna budowla jest nie dokonczona
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: 7-8/10
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? Coś tam znam ale potrzebował bym wiecej czasu jak i osoby ktora mogla by mi wytlumaczyc
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: w stylu staroswieckim czuje sie najlepiej lecz w stylu nowoczesnym czuje sie nie co gorzej
8. Przykładowe ss budowli:  https://imgur.com/a/GkfSJe8

//odrzucam autor podanie zrezygnował

Edytowane przez zabsong
  • Superka 1
  • Sad 1
Odnośnik do odpowiedzi

• 1 miesiąc później...

1. Nick na serwerze: Fommiasty
2. Wiek: 11 (ale jeśli mógł by być wyjątek to z góry dziękuję)
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: tak
4. Jakie jest twoje doświadczenie? gram w minecraft od 4 bądź 6 lat i lubiłem budować ma creativie 
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: 7/10
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? tak
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: tego to za bardzo nie wiem różne żeczy w budowaniu mi przeszkadzają
8. Przykładowe ss budowli: to jest sklep na waszym serverze który jest jeszcze w budowie obraz_2022-11-26_152841380.thumb.png.a44d36f5d6dd7a12b44a61c8915fc670.pngobraz_2022-11-26_152817686.thumb.png.812ec9f14b69476ccc10d47f582ba6c7.pngobraz_2022-11-26_152621394.thumb.png.dd260bf76d00f5e48fa1cc69defc4aad.png

image.thumb.png.b648a1263fe57297fa4b5cab5b35ca24.png

//odrzucam : niespełnione wymagania wiekowe

Edytowane przez zabsong
  • Sad 1
  • XD 3
Odnośnik do odpowiedzi

• 2 miesiące później...

1. Nick na serwerze: Dreak66
2. Wiek: 22
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: tak discord
4. Jakie jest twoje doświadczenie? ponad 10 lat grania
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: 7/10
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? coś niecoś potrafie
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: okrągłe
8. Przykładowe ss budowli: niestety brak

• Thinking 1
Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 2.11.2021 o 21:41, agatkahihi napisał:

Cześć, 

Jestem Hubert , mam 17 lat , posiadam Discorda oraz TeamSpeak'a, doświadczenia nabrałem robiąc mapki dla twórców internetowych oraz proste zlecenia typu budowa spawna , świetnie odnajduje się w pracy w grupie , komendy których używam to głownie WorldEdit, najbardziej czuje się w robieniu kreatywnych projektów a najgorzej w z góry zaplanowanym planie budowy. Przykładowe budowle mogę wysłać na maila po wstępnym rozpatrzeniu mojego wniosku. Liczę na wspaniałą współpracę oraz przygodę. Czołem Panowie i Panie !

Odnośnik do odpowiedzi

#Rekrutacja #Architekt 

1. Nick na serwerze: Vyqnvkvr.
2. Wiek: urodzony 2003 roku.
3. Czy posiadasz TeamSpeak3/Discord i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Oczywiście, ale jeszcze nigdy nie byłem na waszym ts, jestem jedynie w społeczności discorda.
4. Jakie jest twoje doświadczenie? Miło,że pytacie, mam ogromne doświadczenie.. zacznę od tego jak nauczyłem się budować.. początkowo grałem w  tryb "Build battle" na zagranicznych serwerach, później przeniosłem się na Polskie serwery Creative z działkami, rywalizowałem z innymi graczami o najlepszą działkę, oraz zajmowałem miejsce Top 1.  Teraz chciałbym pójść krok dalej i tworzyć nie działki, a serwer dla graczy, trzeba powolutku iść na przód.
5. W jakim stopniu oceniasz swoje zdolności do pracy w grupie?: Bardzo dobrze, wolę pracować w grupie niż samemu, jednak samemu też mogę, to żaden problem.
6. Jaka jest Twoja znajomość komend związanych z budowaniem (WorldEdit, Voxel etc.)? Nie mam pojęcia co to Voxel.. Znam tylko komendy WorldEdita, ale i tak nie wszystkie..
7. W którym stylu budowania czujesz się najlepiej a w którym najgorzej?[Dlaczego?]: Niestety w tym przypadku, nie rozumiem pytania.. jaki styl budowania macie na myśli? Lubię budować na różne sposoby, budowanie jednym stylem by mnie znudziło.
8. Przykładowe ss budowli: 😞 Kolejny punkt w którym źle wypadnę, niestety, brak ss, mogę jedynie was zaprosić na serwery na których są moje budowle, lub po prostu.. dacie mi szanse, a ja postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, aby nie zawieźć Administracji, oraz Graczy.

Parę słów od siebie.. Jestem 19/20 letnim chłopakiem, który chce uczestniczyć w większym projekcie, dlatego składam podanie, na budowniczego.

Jestem bezkonfliktowym człowiekiem, odnajduje się w każdym stylu budowania, oraz mam sporą kreatywność, a największą przyjemność sprawia mi budowanie detali i dodawanie szczegółów.

#BudujeDlaZajawki

Dziękuje za przeczytanie mojego podania,  mam nadzieję, że nie wyszło tragicznie,

zapewne to ta moja wyobraźnia, zawsze surowo siebie oceniam,

przez co staram się robić wszystko, jak najlepiej.   (dla siebie samego)      

discord :    Vyqnvkvr#6707                                                                                                                                                                                                                                                         

Z Poważaniem Vyqnvkvr.

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

• Dodaj nową pozycję...