Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Itzanteqp


Itzanteqp
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec było tak siedziałem se w domku i na czacie było kto chce grać w czerwone zielone ze squid game a ja napisałem ze na serwerze jakimś tam jest taka gra i zostałem wyciszony na 3 min a chwile później dostałem bana. mam nadzieje ze mnie odbanujecie. chciałem tylko polecić nie zareklamowac

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban mojego autorstwa, więc pozwolę sobie rozjaśnić sytuację. Dokładna wiadomość brzmiała: 

"Reklama: Itzanteqp: lepiej wejsc na (Tu nazwa serwera) i tam jest wszystko ze squid game nie promuje tego serwa btw XD"

Jasno widać, że mamy tutaj element "zaproszenia" w postaci "lepiej wejsc na", za co należy się permanentna blokada.

  • Superka 4

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem tak bo lepiej wejść na serw a nie grać w czerwone zielone bez komend itp chciałem tylko polecić poza tym nawet nie gram na tym serwie weźcie mnie odbanujecie XD

 

nawet napisalem ze 'nie promuje serwa' chcialem podac nazwe serwa tylko po to eby byla lepsza frajda z gry xD nie wiem po co ten ban. bardzo mi sie tam podobalo granie prosze o unbana 😉

 

poza tym czy ja pisalem ze ten serwer jest zly? nie zrozzumcie ze napisalem to zeby osoba do ktoej to mialo byc mogla zagra we wszystkie gry ze squid game chcialem tylko dac porade. naprawde prosze o unbana bardzo fajnie mi sie tam gralo nawet poznalem kolege prosze:)

 

Połączono posty.//jipsyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...