Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

krzyhuewrsg


krzyhuewrsg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: krzyhuewrsg
Nick Administratora, który banował: coldmancast
Kiedy to się stało?:26.10.2021 ok. 21:37
Opis sytuacji: Dołączyłem na event po chwili dostałem bana za mulit konto. Włączając minecrafta otworzyłem 2 razy i postanowiłem się zalogować bo grałem na nim na poprzednich edycjach na rc. Moje pytanie kiedy kończy się ta edycja? w sumie to ( krzyhuewrsg - moje obecne konto) (kikiwiki1989 - konto siostry) (krzyhuewrsg2 ,, lub jeden nie pamiętam dokładnie"- moje konto z kturego chciałem przelać kasę na konto krzyhuewrsg 
Screen bana: w zalączniku

2021-10-26_22.40.54.png

Edytowane przez krzyhuewrsg
  • Haha 1

image.png.2c0ec94e1afb16df98d4a313b8b6d8f9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

►  Wymagane jest dodanie odpowiednich tagów, tj. ODWOŁANIE lub ODWOŁANIE CHEATY, oraz dotyczącego miejsca, tj. MC, TS3, FORUM.

 

►  Tematem odwołania jest: Twój Nick

 

28 minut temu, krzyhuewrsg napisał:

(krzyhuewrsg2 ,, lub jeden nie pamiętam dokładnie"- moje konto z kturego chciałem przelać kasę na konto krzyhuewrsg 

 

Przyznaleś się do posiadania multikonta, a to jest zabronione.

 

29 minut temu, krzyhuewrsg napisał:

(kikiwiki1989 - konto siostry)

 

Powinieneś zgłosić współdzielenie IP w odpowiednim dziale w momencie, gdy z Twojego sprzętu korzysta ktoś inny i też gra na serwerze.

 

Biorąc to wszystko pod uwagę uważam, że odwołanie jest do odrzucenia.

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to kończę grę na tym serwerze był nawet fajny ale nie chcą aby grać na nim to nie będę . Przydała by się grupa na Messengeżrze o nazwie ZBANOWANi_REALCRAFT oj nie wiem czy Messenger wytrzymał by obciążenie kilku tysięcy użytkowników 

 

  • Haha 1

image.png.2c0ec94e1afb16df98d4a313b8b6d8f9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...