Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

krzyhuewrsg


krzyhuewrsg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: krzyhuewrsg
Nick Administratora, który banował: xKitka
Kiedy to się stało?:25.10.2021 22:15
Opis sytuacji: Kupiłem kilof 6 3 3 1  na licytacjach a tu dostaje kilof a tu kilof diaksowy bez chanatów. I nie wiem czy administracja nie widzi jaki BYŁ kilof na licytacjach bo za takie oszustwo to powinien być ban ale nie dla poszkodowanych tylko dla oszustuw bo gdyby on został zbanowany ale moja kasa nie wruciła by mi na konto. Wiem że ja też wystawiłem kilof ten na licytacjach ale ja chciałem odzyskać kasę. A z pewnoscią nie wiem czy ktoś kto szuka nowego serwer do gry wybierze taki co za oszukiwanie oszust morze oszukiwac dalej a ty poszkodowany dostajesz bana bo zostali banowani . Mam wielką prośbę do zarządu serwera proszę ale bardzo Nie startujcie na polityków w Polsce bo było by źle jak byście osoby oszukane zamykali w więzieniach bo zostali oszukani a oszustów wypuszczali na wolność. Pozdrawiam WSZYSTKICH zbanowanych niewinnie  i również tych co cos przeskrobali błędy trzeba wybaczać i patrzeć przed siebie i do tyłu się nie oglądać w końcu każdy morze się potknąć. W końcy Pan Jezus powiedział  ,,Bądźcie miłosierni, jak miłosierny jest Ojciec wasz"                     

 Oszusci Bana nie dostają a gracze uczciwi zostają banowani.
Screen bana: w załączniku

2021-10-25_22.26.22_2.png

  • Nie ośmieszaj się 1

image.png.2c0ec94e1afb16df98d4a313b8b6d8f9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dobre. Dałeś się porobić, chłop Cię oszukał, okej. Ale żeby robić to samo i próbować oszukać kogoś innego i jeszcze płakać, że jest się poszkodowanym i ban się nie należy to już szczyt. 

Nadawałbyś się na polityka.

Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...