Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ceremonia_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Ceremonia_
Nick Administratora, który banował: Less_Than3
Kiedy to się stało?: przed chwilą
Opis sytuacji: Wchodzę poraz pierwszy na serwer i odrazu po wyjściu ze spawna dostałem bana za "Cheaty" a długość nie jest podana, tylko sie ruszyłem ze spawna i odrazu ktoś mnie zbanował. Nie posiadam cheatów ani innych rzeczy do ułatwiania gry
Screen bana:

 image.png.0c885633b8e9a55467e65a1e9a77ae4d.png

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stasiο napisał:

Po dłuższej analizie jednak to nie cheaty tylko po prostu mod/fabric coś zmienił w języku 

rzeczywiście, posiadam moda na minimape ale bez graczy i mobów i pewnie dlatego jest tak napisane. Czekam na opinie admina na ten temat

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę, konto, z którego wchodziłeś to kolejne MK (Ceremonia_). Notorycznie cheatowałeś tworząc kolejne MultiKonta, po blokadzie na poprzednim (również za cheaty). Dostałem zgodę od Zarządu, na blokowanie kolejnych Twoich kont, na których jedyne co miałeś w planie to uprzykrzać innym rozgrywkę niedozwolonymi modyfikacjami. Niedługo ban powinien zostać zamieniony z "Cheaty", na "MK", także odwołanie i tak, i tak jest do odrzucenia.

  • Superka 1
  • Like 2

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...