Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

prowoGG

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: prowoGG
Nick Administratora, który banował: oldmancats

Długość bana: 48h
Kiedy to się stało?: okolice godziny 3:00 dnia 16.10.2021r.
Opis sytuacji: Sytuacja cała miała miejsce w netherze. Pewien gracz delikatnie powiedziawszy zaszedł mi za skórę, więc postanowiłem w delikatny sposób uprzykrzyć mu rozgrywkę (biegałem od twierdzy do twierdzy - co strasznie rozzłościło gracza Xeo (czy jakoś tak) i zaczął wypisywać rzeczy niestosowne w moim kierunku. Gdy zauważyłem, że gracz jest AFK podszedłem i podkopałem go z wysokości max. 4 kratek (robił sobie coś w stylu "dziupli" w niewiadomych celach). Po chwili otrzymałem blokadę za pułapkę na mapie nether (?) Dodam, że chciałem wyjaśnić sytuacje, ale pomimo próśb i prób nie udało mi się - moderatorzy (Zeltraz i Alicja) i administrator oldmancats przebywali wówczas na kanale administratora i kompletnie żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Poniżej zamieszczam screenshot potwierdzający takową sytuację. 

//dodatkowo ubiegam się o udostępnienie nagrania z tej "pułapki", aby każdy mógł zobaczyć  w jakim stopniu ban jest naciągany
Screen bana: WGsyPkK.png

9j3mnpP.png

Edytowane przez prowoGG
  • Przytulas 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taryfikator Kar Serwera Minecraft RealCraft.pl pkt. 27 - Jeśli kopałeś pod kimś dół, to mogłeś się spodziewać, że dostaniesz blokadę za tworzenie pułapki.

 

7 godzin temu, prowoGG napisał:

zaczął wypisywać rzeczy niestosowne w moim kierunku

 

Jeśli rzeczywiście tak było, to mogłeś go zgłosić i otrzymałby on stosowną karę.

 

7 godzin temu, prowoGG napisał:

Pewien gracz delikatnie powiedziawszy zaszedł mi za skórę, więc postanowiłem w delikatny sposób uprzykrzyć mu rozgrywkę (biegałem od twierdzy do twierdzy

 

Celowe przeszkadzanie innemu użytkownikowi tylko dlatego, że "zaszedł Ci za skórę" szczerze mówiąc dziecinne zachowanie z Twojej strony. 

 

Przyznajesz się do podkopywania innych, a potem masz żal o to, że dostajesz blokadę, która jest w Twoim mniemaniu "naciągana", a moim zdaniem kara jest przyznana prawidłowo, więc myślę, że odwołanie jest do odrzucenia.

 

 

  • Like 1

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...